Stolarka - systemy przesuwne (Aliplast)

  • 28.06.2019, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Stolarka - systemy przesuwne (Aliplast)
Aluminium i szkło, czyli efektowne i funkcjonalne konstrukcje dla domu, ogrodu i biura

Dynamiczny rozwój branży stolarki okiennej i drzwiowej, zaowocował powstaniem wielu nowych, innowacyjnych systemów przeszkleń, które stworzyły architektom szerokie możliwości w zakresie kolejnych ciekawych i oryginalnych aranżacji. Powstaje coraz więcej budynków, budowli oraz konstrukcji, w jakich dominuje szkło i aluminium. Obiekty te tworzą nowoczesne, nierzadko futurystyczne bryły, uatrakcyjniając przy okazji architekturę otoczenia. Co najistotniejsze, powstające konstrukcie są nie tylko efektowne, ale przede wszystkim charakteryzują się wysoką funkcjonalnością i wartością użytkową. Niezwykle ciekawe i innowacyjne systemy w zakresie przesuwnych elementów stolarki, otworzyły drogę dla mnóstwa nietypowych, praktycznych i wyjątkowych aranżacji oraz zabudowy przestrzeni.

 

Innowacyjne, funkcjonale i bardzo dobrej jakości systemy przesuwne, można znaleźć tutaj http://www.aliplast.pl/oferta/systemy-przesuwne. Profesjonalna lubelska

firma Aliplast, od ponad 17 lat specjalizuje się w produkcji i dystrybucji systemów aluminiowych, z roku na rok doskonaląc i wdrażając nowatorskie rozwiązania w tym obszarze. Dziś przedsiębiorstwo to zatrudnia niemal 400 pracowników i jest jednym z rynkowych liderów oferujących m. in. gotowe przesuwne systemy profili, które w rękach wprawnych architektów i budowlańców, współtworzą przepiękne użytkowe zabudowy. Przeszklone konstrukcje i specjalne wydzielone strefy relaksu, pracy, zabawy czy zimowe ogrody, powstające na bazie produktów Aliplastu, są ozdobą zarówno wewnętrznych, jak również zewnętrznych przestrzeni.

 

Aliplast opracowuje systemy przesuwne zapewniające podwyższoną izolację termiczną (wielokomorowe profile), niskoprogowe, gwarantujące udźwig i bezproblemową pracę wielkogabarytowych skrzydeł jezdnych - nawet o szerokości i wysokości znacznie przekraczającej 3 metry, przy jednoczesnej wadze do 250 kg. Dzięki systemom kątowym, możliwa jest zabudowa balkonów, tarasów czy kompleksowa  budowa nowych obiektów wolnostojących. Bogata paleta kolorystyczna sprawia, że każda konstrukcja może zostać idealnie dopasowana do istniejącej już aranżacji, pozwala też stworzyć indywidualną wizję wyjątkowej zabudowy.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: