Jak zacząć grać u bukmacherów?

  • 28.06.2019, 08:00
  • Grupa Tipmedia
Jak zacząć grać u bukmacherów?
Obstawianie wyników wydarzeń sportowych zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników. Grą u bukmacherów interesują się osoby w każdym wieku, które chcą poczuć przypływ adrenaliny, a przy okazji wygrać trochę dodatkowej gotówki. Jak rozpocząć grę u bukmachera? Którego z nich wybrać? Skąd czerpać wiedzę?
  1. Wybieramy bukmachera

  2. Wiedza to potęga

  3. Pamiętaj o zagrożeniu

Wielkie zmiany na rynku bukmacherskim przyniosła ustawa hazardowa, która weszła w życie 1 kwietnia 2017 roku. Na jej mocy z polskiej sceny zakładów wzajemnych zniknęły zagraniczne firmy, a pozostali jedynie polscy bukmacherzy, którzy posiadają licencję Ministerstwa Finansów. Zapisy tej ustawy znacznie podniosły bezpieczeństwo graczy, dlatego grono zainteresowanych tą specyficzną formą rozrywki stale się powiększa.

 

Wybieramy bukmachera

Aby obstawić pierwszy zakład, trzeba wybrać jednego z kilkunastu legalnych bukmacherów. Tylko oni mogą przyjmować zakłady wzajemne, dlatego założenie konta na portalu bukmacherskim lub wizyta w punkcie naziemnym jest konieczna. Należy się wystrzegać bukmacherów bez licencji - korzystanie z ich oferty może się skończyć wysoką karą finansową, nałożoną przez polski wymiar sprawiedliwości, dlatego zanim dokonasz ostatecznego wyboru, sprawdź legalnych bukmacherów. Najlepszy będzie ten, który działa legalnie oraz:

  • ma wysokie kursy na interesujące Cię wydarzenia i mecze,

  • posiada szeroką ofertę gier, nie tylko tych najbardziej popularnych, ale również niszowych, a także e-sportów, sportów wirtualnych i zakładów na żywo,

  • wita nowych graczy wysokim bonusem powitalnym - ważna jest nie tylko jego wysokość, ale również warunki przyznania, a te u każdego bukmachera są inne,

  • ma bogatą ofertę bonusów dla stałych graczy,

  • umożliwia szybkie wpłaty depozytów i wypłaty wygranych, najlepiej na kilka różnych sposobów.

 

Wiedza to potęga

Obstawianie u bukmachera wiąże się z posiadaniem specyficznej wiedzy, dotyczącej tego, czym jest kurs, jak poznać, że jest on wysoki, jak typować wyniki, jakie są rodzaje kuponów, dlaczego trzeba zapłacić podatek od gier, itd. Podstawowe zagadnienia warto poznać, zanim postawi się pierwszy zakład. Jednym z najlepszych źródeł tej wiedzy są blogi bukmacherskie, na których specjaliści udzielają rad i informacji, dotyczących zarówno fundamentalnej wiedzy o grze u bukmachera, jak również zagadnień bardziej skomplikowanych, przeznaczonych dla wytrawnych graczy. Wszystkie niezbędne wiadomości można znaleźć w poradnikach internetowych - skorzystaj z jednego z nich i zobacz jak obstawiać mecze online i jak grać, żeby wygrać.

 

Pamiętaj o zagrożeniu

Obstawianie u bukmachera to forma hazardu, nie mniej uzależniająca niż gra w pokera lub ruletkę. Jednym z wymogów, jaki muszą spełnić legalni bukmacherzy, jest przypominanie graczom i informowanie ich o możliwości popadnięcia w nałóg oraz o niebezpieczeństwie, jakie wiąże się z uprawianiem gier hazardowych. Gra u bukmachera wyzwala wiele emocji i pobudza organizm do wytwarzania większej ilości hormonów, głównie adrenaliny, która w dużych dawkach działa i uzależnia jak narkotyk.

 

Niebezpieczeństwo wiąże się również z możliwością przegranej sporej sumy pieniędzy. W obstawianiu zakładów wzajemnych, oprócz wiedzy i doświadczenia, duże znaczenie ma szczęście. Ci, którzy go nie doświadczyli, a nadal grają, mogą popaść w duże kłopoty finansowe. Widmo wygranej może dawać złudne poczucie bezpieczeństwa.

Aby rozpocząć obstawianie u bukmachera musisz mieć ukończone 18 lat - jedynie osoby pełnoletnie mogą zostać dopuszczone do gry.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: