Najtańszy kredyt w Bogatyni w Twoim zasięgu

  • 11.01.2019, 16:00
  • Grupa Tipmedia
Najtańszy kredyt w Bogatyni w Twoim zasięgu
Czy wiesz, że Bogatynia należy do grona najbogatszych gmin w Polsce? A mimo to wielu okolicznych mieszkańców szuka sposobów na tanie pożyczanie. Dowiedz się więcej na temat niedrogich kredytów dostępnych w Twoim regionie.

Bank w Twojej okolicy

Bogatynia to nie Warszawa czy Trójmiasto, żeby mieć w okolicach domu oddział każdego banku działającego w Polsce, ale i tak wybór jest dość spory. PKO Bank Polski, Nest Bank, Bank Zachodni WBK, Credit Agricole, Pekao SA, Alior Bank. Sprawdź, jakie placówki partnerskie i oddziały znajdują się najbliżej, ale wiesz co? Wcale nie masz gwarancji, że dadzą Ci najtańszy kredyt.

Kieruj się oszczędnością

Raty kredytów w zależności od oferty mogą się znacząco różnić. Kilkadziesiąt czy kilkaset złotych w skali miesiąca przykuje uwagę każdego i robi różnicę w kontekście domowych wydatków. Dlatego naprawdę opłaca się odpowiednio wcześniej porównać dostępne kredyty i wybrać ten, który jest najtańszy. Nie oznacza to, że cena to jedyny czynnik warty uwzględnienia, ale z pewnością najważniejszy. W tym wszystkim zapomnij o samych odsetkach – liczą się także inne opłaty, często zręcznie przykryte krzykliwą reklamą banku. W ostateczności najistotniejszą informacją jest dla Ciebie RRSO – rzeczywista roczna stopa oprocentowania.

Z Internetem najłatwiej

Przy większych kredytach warto skontaktować się z doradcą, który dysponuje wiedzą, doświadczeniem i wyjątkowo opłacalnymi promocjami. Przy niższych kwotach można pokusić się o samodzielne poszukiwania najtańszego kredytu, np. sprawdzając w kredycie na telefon kredytowo.org.

Zmniejsz kwotę kredytu

Chcąc zapłacić za kredyt jak najmniej, po prostu zastanów się, czy wybrana pierwotnie kwota jest adekwatna do Twoich aktualnych i przyszłych potrzeb i możliwości. Być może lepszym rozwiązaniem będzie mniejszy kredyt, za który – co naturalne – trzeba będzie mniej zapłacić?

Zmniejsz liczbę rat

Zaletą kredytów jest to, że możesz dogadać się z bankiem w kwestii spłaty, na przykład jeśli chodzi o liczbę rat. Wybierz ich jak najmniej, skoro chcesz pozbyć się zobowiązania bez dodatkowych kosztów. W takim wariancie dużą zaletą jest niższe oprocentowanie. Z drugiej strony, pojedyncze raty są większym wyzwaniem dla budżetu domowego. Często jednak lepiej zacisnąć pasa, ale szybciej się pozbyć kredytu, przy okazji oszczędzając dzięki niższym odsetkom.

Dobierz dodatkowe produkty

Pamiętaj, aby zaglądać na stronę kredytowo.org, żeby na bieżąco być z najtańszymi ofertami w Bogatyni. Obecnie RRSO 3 najtańszych kredytów gotówkowych waha się w przedziale 9,37–10,82%. Bank być może zaproponuje Ci korzystniejsze warunki, jeśli oprócz kredytu zdecydujesz się na więcej produktów, jak choćby karta płatnicza czy lokata.

Grupa Tipmedia
Podziel się: