NABUCCO Open Air

  • 17.08.2022, 09:31
NABUCCO Open Air
Agencja koncertowa Pulis i artyści praskiej opery zapraszają na wyjątkowe wydarzenie w przepięknej scenerii zamku Krobnitz 20 km od Zgorzelca/Görlitz.

Ta wspaniała opera opowiadająca dramatyczną historię o miłości i władzy zachwyciła do tej pory setki tysięcy widzów. Od samego początku urzeka publiczność pięknymi głosami, fabułą, zachwycającymi kostiumami i imponującą scenografią. Dzięki NABUCCO Giuseppe Verdiego wielbiciele muzyki klasycznej mogą delektować się jedną z największych oper w historii muzyki, a jednocześnie cieszyć się wspaniałymi okolicznościami widowiska plenerowego.

Uwaga! Bilety do wygrania! 3 x podwójne zaproszenie na Open Air Nabucco w niedzielę 21.8.2022 godz. 19.00 w przepięknej scenerii zamku Krobnitz 30 minut drogi od Zgorzelca. Żeby wziąć udział w konkursie, należy do 19.08.2022 napisać maila na adres [email protected] podając hasło: „Reichenbach Nabucco PL“, swoje imię i nazwisko. Przy odrobinie szczęście to właśnie Wy będziecie mogli na żywo podziwiać artystów praskiej opery!

Bilety w cenie od 54 euro do nabycia: 1. Na miejcu w Zamku Krobnitz 2. U organizatora pod adresem [email protected] 3. Na stronie reservix.de https://www.reservix.de/tickets-nabucco-klassik-open-air-giuseppe-verdis-prachtvolle-oper-in-reichenbachoberlausitz-schloss-krobnitz-am-21-8-2022/e1545004

 

 

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe