Poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości zatrzymany przez bogatyńskich policjantów

  • 05.07.2022, 08:13
Poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości zatrzymany przez bogatyńskich…
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali 40-latka poszukiwanego celem odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności w wymiarze 153 dni. Mężczyzna ma na swoim koncie liczne włamania, kradzieże i przestępstwa narkotykowe. Poszukiwany trafił już do aresztu.

Policjanci Referatu Prewencji z Komisariatu Policji w Bogatyni podczas służby na terenie Bogatyni zatrzymali 40-latka, który okazał się osobą poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości. Sprawdzenie w dostępnych bazach danych pokazało, że ma on do odbycia 153 dni pozbawienia wolności. Mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego karany był między innymi za przestępstwa narkotykowe, włamania i kradzieże.

Zatrzymany trafił już do aresztu.

Przypominamy o ogólnodostępnej internetowej bazie osób poszukiwanych: poszukiwani.policja.pl. W portalu można odnaleźć informacje o osobach poszukiwanych listami gończymi w tym również z naszego powiatu. W serwisach zamieszczane są dane tylko tych osób, co do których jest zgoda na publikację wydana przez sąd lub prokuraturę. Oprócz zdjęć, imion i nazwisk, rysopisów, płci, wieku, rodzaju przestępstw, za jakie dana osoba jest poszukiwana, w serwisie znajdują się także dane jednostek prowadzących poszukiwania. Baza ta jest cały czas sukcesywnie uzupełniana.

W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych przez Komendę Powiatową Policji w Zgorzelcu prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym pod nr tel. 47 87 322 44 lub z dyżurnym jednostki pod nr 47 87 322 00. Osobom przekazującym informacje na temat osób poszukiwanych gwarantujemy pełną anonimowość.

źródło: KPP w Zgorzelcu

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe