Posiadał 500 działek marihuany, został zatrzymany

  • 04.07.2022, 08:54
Posiadał 500 działek marihuany, został zatrzymany
Policjanci z grupy „NYSA” Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy zatrzymali 24-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego podejrzewanego o posiadanie narkotyków. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli w pomieszczeniach zajmowanych przez osobę ponad 500 działek handlowych marihuany. Zatrzymana osoba usłyszała już zarzuty. Przypominamy, że za posiadanie narkotyków grozi do 3 do nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ze zgorzeleckiej grupy „NYSA” na podstawie posiadanych informacji zatrzymali 24-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, podejrzewanego o posiadanie środków odurzających. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze w pomieszczeniach zajmowanych przez zatrzymaną osobę zabezpieczyli woreczki foliowe z suszem roślinnym. Jak się okazało była to marihuana w ilości, z której można przygotować ponad 500 działek handlowych tego narkotyku.
Zatrzymana osoba usłyszała zarzuty posiadania środków odurzających.  
Przypominamy, że za posiadanie środków odurzających, czy psychotropowych grozi do 3 do nawet 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP w Zgorzelcu

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe