Włamywacz zatrzymany przez bogatyńskich policjantów

  • 16.05.2022, 13:14
Włamywacz zatrzymany przez bogatyńskich policjantów
Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali 44-letniego mężczyznę podejrzewanego o włamanie do pomieszczeń mieszkalnych i garażu. Łupem mężczyzny padł między innymi sprzęt AGD, sprzęt elektroniczny oraz koła z felgami. Wartość strat pokrzywdzony wycenił na kwotę ponad 9 000 zł. Sprawca usłyszał już zarzut do którego się przyznał. W związku z tym, że działał w warunkach powrotu do przestępstwa grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali 44-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego podejrzewanego o włamanie do garażu i pomieszczeń mieszkalnych na jednej z posesji w Bogatyni. Sprawca po pokonaniu zamków w drzwiach zabrał między innymi pralkę, zmywarkę, telewizor, laptop, butle gazowe, wędki, opony z felgami. Łączną wartość skradzionego mienia pokrzywdzony wycenił na ponad 9 000 zł.

Zatrzymany usłyszał już zarzut do którego się przyznał. Z uwagi, że 44-latek odbywał już kary pozbawienia wolności za podobne przestępstwa, teraz grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP w Zgorzelcu

 

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe