W Bogatyni zatrzymano 47-latkę

  • 14.01.2022, 09:12
W Bogatyni zatrzymano 47-latkę
Wczoraj policjanci z powiatu zgorzeleckiego zatrzymali 3 osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości i organy ścigania. 30-latek poszukiwany na podstawie listu gończego w więzieniu spędzi ponad dwa lata. 47-letnia kobieta ma zasądzona karę porządkową w wymiarze 30 dni aresztu. Natomiast 32-latek po wykonaniu czynności procesowych został zwolniony do domu.

Policjanci każdego dnia podczas codziennej służby zatrzymują osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości i organami ścigania.

Minionej doby funkcjonariusze z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy podczas służby na terenie Zgorzelca podjęli czynności służbowe wobec 30-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego. Po sprawdzeniu w bazach danych okazało się, że jest on poszukiwany listem gończym celem odbycia ponad 2 lat więzienia. Mężczyzna trafił już do aresztu.

Kolejna z osób poszukiwanych została zatrzymana przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Bogatyni. Sąd wobec 47-letniej mieszkanki powiatu zgorzeleckiego wymierzył karę porządkową w wymiarze 30 dni aresztu. Kobieta trafiła już do zakładu karnego.

Tego samego dnia funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie zarządzenia wydanego przez prokuratora. Po wykonanych czynności procesowych 32-latek został zwolniony.

W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych przez Komendę Powiatową Policji w Zgorzelcu prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym pod nr tel. 47 87 322 44 lub z dyżurnym jednostki pod nr 47 87 322 00. Osobom przekazującym informacje na temat osób poszukiwanych gwarantujemy pełną anonimowość.

źródło:KPP w Zgorzelcu

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe