Bogatynia: Ukradł robota kuchennego i groził ochroniarzowi

  • 16.12.2021, 10:12
Bogatynia: Ukradł robota kuchennego i groził ochroniarzowi
Policjanci z Referatu Kryminalnego bogatyńskiego komisariatu zatrzymali 49-latka podejrzewanego o kradzież rozbójniczą do której doszło w jednym ze sklepów w Bogatyni. Sprawca najpierw ukradł robota kuchennego, a następnie groził nożem interweniującemu pracownikowi ochrony, który próbował udaremnić kradzież. W związku z tym, że zatrzymany był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu za które odbył karę więzienia, grozi mu teraz nawet do 15 lat pozbawienia wolności. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie.

Policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni podjęli czynności w związku ze zgłoszoną kradzieżą rozbójniczą. Sprawca z jednego ze sklepów w Bogatyni ukradł robota kuchennego o wartości 449 zł. Pracownik ochrony chciał go zatrzymać, ten jednak w celu utrzymania się w posiadaniu skradzionej rzeczy zagroził mu nożem i wyszedł ze sklepu.

Funkcjonariusze w wyniku pracy operacyjnej i procesowej ustalili miejsce gdzie sprawca może przebywać. Udali się ne teren powiatu karkonoskiego i tam zatrzymali 49-letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego.

W wyniku zebranych dowodów mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Podejrzany był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieni, za które odbył karę więzienia, grozi mu teraz nawet do 15 lat pozbawienia wolności. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie.

źródło: KPP w Zgorzelcu

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe