Notoryczny złodziej zatrzymany w Bogatyni

  • 24.11.2021, 08:53
Notoryczny złodziej zatrzymany w Bogatyni
Policjanci z Referatu Kryminalnego bogatyńskiego komisariatu zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież mienia. 36-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego usłyszał łącznie 3 zarzuty za włamanie i kradzież mienia o wartości niemal 10 000 zł. Część skradzionych przedmiotów w postaci spalinowych pił i telefonu komórkowego udało się odzyskać. Zatrzymany był już wcześniej karany za podobne przestępstwa, za które odbył kary więzienia, dlatego teraz grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Referatu Kryminalnego bogatyńskiego komisariatu na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego oraz pracy operacyjnej wytypowali, a następnie zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież mienia o wartości prawie 10 000 zł. Sprawca usłyszał już zarzut włamania do jednego z garaży w Bogatyni oraz kradzieży mienia z dwóch pojazdów. 36-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego ukradł okulary, pieniądze, telefon komórkowy oraz 3 piły spalinowe.

W ramach podjętych czynności funkcjonariusze odzyskali część łupów.

W związku z tym, że podejrzany był już wcześniej karany za podobne przestępstwa, za które odbył kary więzienia, teraz grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe