Wypadek na drodze 352 na wysokości Koźlic

  • 23.11.2021, 12:46
Wypadek na drodze 352 na wysokości Koźlic
Wczoraj na drodze W 352 doszło do zdarzenia drogowego, gdzie kierujący pojazdem marki Fiat zasłabł i uderzył w prawidłowo poruszający się pojazd ciężarowy marki Man. 64-letni kierujący osobówką trafił do szpitala. Z uwagi na konieczność usunięcia zanieczyszczeń po zdarzeniu w postaci paliwa i części karoserii droga była przez kilka godzin zablokowana.

Wczoraj przed godzina 15:00 dyżurny zgorzeleckiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło na drodze W 352 w okolicach miejscowości Koźlice. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący pojazdem marki Fiat 64-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego zasłabł i uderzył w prawidłowo poruszający się pojazd ciężarowy marki Man. W wyniku zdarzenia kierujący osobówką trafił do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zgraża niebezpieczeństwo. Z uwagi na wycieki płynów eksploatacyjnych droga przez kilka godzin była zablokowana.

Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie ostrożności i czujności. Gdy poczujemy się źle, zjedźmy z drogi i zadzwońmy po pomoc.

źródło: KPP w Zgorzelcu

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe