Posiadał przy sobie 120 działek handlowych narkotyków, został zatrzymany w Bogatyni

  • 19.10.2021, 12:03
Posiadał przy sobie 120 działek handlowych narkotyków, został zatrzymany…
Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni podczas służby zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, który posiadał przy sobie ponad 120 działek handlowych narkotyków. Mężczyzna znany jest funkcjonariuszom z wcześniejszych przestępstw, kradzieży i włamań. 30-latek usłyszał już zarzuty. Za posiadanie środków odurzających i psychotropowych grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

W dniu wczorajszym podczas służby policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni na jednej z ulic w mieście zauważyli znanego im z wcześniejszych przestępstw, 30-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego. Jak się okazało mężczyzna miał przy sobie woreczki strunowe z zawartością krystalicznej substancji i suszu roślinnego. 30-latek został zatrzymany i przewieziony do bogatyńskiego komisariatu. Badania zabezpieczonych substancji wykazały, że zatrzymany miał przy sobie ponad 120 działek handlowych metaamfetaminy i marihuany.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za posiadanie środków psychotropowych i odurzających grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP w Zgorzelcu

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe