Festyn rodzinny z okazji 950-lecia miasta „Wspólnie nad Nysą“

  • 16.09.2021, 09:36
  • red
Festyn rodzinny z okazji 950-lecia miasta „Wspólnie nad Nysą“
Kreatywne warsztaty, pchli targ, olbrzymie bańki mydlane, program na scenie, pokazy cyrkowe – to tylko niektóre z atrakcji, jakie będą czekać na dzieci w najbliższą sobotę, 18 września od godz. 13 do godz. 18, w Hali Miejskiej w Görlitz.

Podczas niemiecko-polskiego festynu dzieci i rodziny z obu stron Nysy świętować będą urodziny naszego miasta. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, wrześniowa sobota stanie się rodzinną imprezą z pełnym wrażeń rozrywkowym programem.

Zaprezentują się liczni partnerzy „Görlitz dla rodziny”, jak również stowarzyszenia i organizacje, które zaproszą do kreatywnego udziału i zainspirują kulturalno-artystycznymi występami na scenie.

Uwaga łowcy okazji! Przed bramami festynu odbędzie się na tradycyjny dziecięcy pchli targ. Na nowych właścicieli czekać będzie tysiąc wspaniałych rzeczy. Liczne stoiska z książkami, zabawkami, puzzlami, pojazdami, sprzętem sportowym i rekreacyjnym w umiarkowanych cenach sprawią, że zarówno sprzedający, jak i kupujący będą równie zadowoleni.

Wydarzenie organizują wspólnie spółka miejska Kulturservice i stowarzyszenie Görlitz für Familie.

Kiedy i gdzie: 18 września godz. 13-18, w ogrodzie obok Hali Miejskiej (Stadthalle)

 

red

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe