Zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

  • 24.08.2021, 08:48
Zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków KPP w Zgorzelcu
Policjanci ze zgorzeleckiej grupy „NYSA” z Wydziału Kryminalnego na podstawie posiadanych informacji zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W wyniku podjętych działań policjanci w pomieszczeniach zajmowanych przez zatrzymanego zabezpieczyli ponad 520 działek handlowych metamfetaminy, niemal 150 gram substancji wykorzystywanej do zwiększania objętości narkotyków, wagi elektroniczne i pieniądze. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za posiadanie znacznej ilości środków psychotropowych grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Zgorzeleccy „kryminalni” w wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej zatrzymali 33-letniego mężczyznę podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W wyniku podjętych działań policjanci w pomieszczeniach zajmowanych przez mężczyznę zabezpieczyli woreczki foliowe z krystaliczną substancją wagi elektroniczne i pieniądze.

Zatrzymany trafił do zgorzeleckiej komendy. Przeprowadzone badania wykazały, że zabezpieczone substancje to metamfetamina w ilości z której można przygotować ponad 520 działek handlowych tego narkotyku oraz niemal 150 gram tzw. dosypki zwiększającej objętość.

33-latek usłyszał już zarzuty. Za posiadanie znacznej ilości środków psychotropowych grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP w Zgorzelcu

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe