Nękał byłą żonę. Trafił do aresztu.

  • 16.08.2021, 09:31 (aktualizacja 16.08.2021, 09:33)
Nękał byłą żonę. Trafił do aresztu. KPP w Zgorzelcu
Zgorzeleccy policjanci zatrzymali 43-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, który podejrzany jest o nękanie i groźby wobec byłej żony. Mężczyzna od ponad 10 miesięcy nękał kobietę wysyłając jej wiadomości tekstowe, nachodząc w pracy i w miejscu zamieszkania, grożąc jej przy tym pozbawieniem życia. Sprawca na wniosek prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

W miniony wtorek dyżurny zgorzeleckiej komendy został powiadomiony przez jedną z mieszkanek Zgorzelca, że były mąż ją zaatakował, przykładając coś do szyi. Na miejsce niezwłocznie zostali skierowani policjanci z Wydziału Prewencji, którzy zatrzymali mężczyznę.

Na podstawie zebranych dowodów 43-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego usłyszał zarzuty nękania byłej żony poprzez wysyłanie do niej wiadomości tekstowych, nachodząc ją w pracy i w miejscu zamieszkania i kierowania wobec niej gróźb pozbawienia życia.

Sprawca na wniosek prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

źródło: KPP w Zgorzelcu

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe