Zatrzymany za posiadanie narkotyków. Grozi mu 10 lat więzienia.

  • 10.08.2021, 13:18
Zatrzymany za posiadanie narkotyków. Grozi mu 10 lat więzienia. KPP w Zgorzelcu
Policjanci ze zgorzeleckiej grupy „NYSA” z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy zatrzymali 50-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego podejrzewanego o posiadanie narkotyków. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli przy mężczyźnie oraz w jego mieszkaniu łącznie ponad 55 działek handlowych metamfetaminy, tabletkę ekstazy, wagę elektroniczną oraz pieniądze. Zatrzymany usłyszał już zarzuty do których się przyznał. Przypominamy, że za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy jest ich znaczna ilość nawet do lat 10.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy w wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej zatrzymali 50-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze przy zatrzymanym oraz w jego mieszkaniu zabezpieczyli woreczki foliowe z kryształkami, tabletkę, wagę elektroniczną oraz pieniądze. Jak się okazało po badaniach ujawniona substancja to metamfetamina w ilości z której można przygotować ponad 55 działek handlowych tego narkotyku. Zabezpieczona tabletka okazała się ekstazą.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty do których się przyznał.

Przypominamy, że za posiadanie środków odurzających, czy psychotropowych grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy jest ich znaczna ilość nawet do lat 10.

źródło: KPP w Zgorzelcu

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe