W weekend policjanci zatrzymali 4 poszukiwane osoby

  • 14.06.2021, 12:47
W weekend policjanci zatrzymali 4 poszukiwane osoby
Zgorzeleccy policjanci z całego powiatu podczas codziennej służby zatrzymują osoby poszukiwane. W miniony weekend funkcjonariusze zatrzymali 4 osoby, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Jeden z nich ma do odbycia 1 rok i 8 miesięcy więzienia.

Policjanci w trakcie swojej codziennej służby legitymując osoby ustalają ich status w policyjnych systemach i sprawdzają, czy są poszukiwane. W miniony weekend funkcjonariusze zatrzymali 4 mężczyzn w wieku 27, 35, 40 i 44 lat poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości.

44-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego został zatrzymany przez zgorzeleckich dzielnicowych podczas podjętej interwencji. Mężczyzna ma do odbycia 1 rok i 8 miesięcy więzienia.

Kolejny poszukiwany został zatrzymany przez policjantów z bogatyńskiego komisariatu podczas kontroli drogowej. 44-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego kierował pojazdem marki Mitsubishi pomimo sądowego zakazu. Dodatkowo posiadał przy sobie metamfetaminę. Zatrzymany za wcześniejsze przestępstwa ma zasądzoną karę więzienia w wymiarze 7 miesięcy.

27-latek został zatrzymany przez dzielnicowych z Posterunku Policji w Zawidowie, a 35-latek przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Bogatyni. Obaj poszukiwani byli celem ustalenia miejsca pobytu na podstawie wydanych zarządzeń i decyzji.

źródło: KPP w Zgorzelcu

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe