Aktywna sobota w parku

  • 09.06.2021, 09:21
Aktywna sobota w parku
Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział w Bogatyni oraz Gmina Bogatynia serdecznie zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych na cykl działań sportowo – rekreacyjnych realizowanych w ramach projektu AKTYWNA SOBOTA W PARKU.

AKTYWNA SOBOTA W PARKU- zadanie publiczne współfinansowane ze środków otrzymanych od Gminy Bogatynia, to nieodpłatne profilaktyczne działania dla dzieci, młodzieży i dorosłych realizowane w Gminie Bogatynia w okresie od 12 czerwca do 28 sierpnia 2021 r.

W ramach projektu zostanie zrealizowanych 5 imprez w Parku Miejskim im. Jana Pawła II. Każda impreza prowadzona będzie w oparciu o zasady i metodykę pedagogiki zabawy oraz pedagogiki cyrku. Realizowana będzie przez doświadczonych animatorów i trenerów KLANZY oraz wolontariuszy- członków i sympatyków KLANZY, młodzieży współpracującej ze Stowarzyszeniem. W trakcie spotkań będą wykorzystane ciekawe, oryginalne i atrakcyjne rekwizyty zachęcające uczestników do wspólnych działań, aktywnego i twórczego sposobu spędzania czasu wolnego.

Działania realizowane w ramach projektu AKTYWNA SOBOTA W PARKU mają zainspirować mieszkańców naszej Gminy do podejmowania aktywnych i twórczych działań  i wypracować modę na wspólne spotkania w miejskim parku i na placach zabaw, podczas których będą mogli podnosić swoje umiejętności manipulowania różnymi rekwizytami cyrkowymi, nawzajem uczyć się, rozwijać swoje zdolności, zainteresowania oraz doświadczać wspólnych działań.
 

Do udziału w projekcie zapraszane będą również placówki oświatowe, organizacje pozarządowe, rady osiedlowe i instytucje kulturalno-sportowe.
Działania realizowane w ramach projektu AKTYWNA SOBOTA W PARKU będą odbywać się zawsze w soboty w godz. od 15:00 do 18.00 w Parku Miejskim im. Jana Pawła II 

Terminy  spotkań:

12 i 26 czerwca,

10 i 31 lipca
28 sierpnia

Partnerzy projektu:

Gmina Bogatynia

Patroni medialni: TV BOGATYNIA, ARTRADIO BOGATYNIA, BOGATYNIA.INFO.PL, BOGATYNIA PL

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe