Zatrzymany za posiadanie ponad 250 działek handlowych narkotyków

  • 04.06.2021, 13:03
Zatrzymany za posiadanie ponad 250 działek handlowych narkotyków KPP w Zgorzelcu
Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego podejrzewanego o posiadanie narkotyków. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli w pomieszczeniach zajmowanych przez mężczyznę ponad 250 działek handlowych narkotyków. Mężczyzna usłyszał już zarzuty do których się przyznał. Policjanci na poczet przyszłych kar zabezpieczyli od podejrzanego pieniądze w kwocie ponad 10 000 zł. Przypominamy, że za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy jest ich znaczna ilość nawet do lat 10.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy na podstawie posiadanych informacji zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, podejrzewanego o posiadanie narkotyków. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze w pomieszczeniach zajmowanych przez zatrzymanego zabezpieczyli woreczki foliowe z kryształkami, suszem roślinnym oraz tabletkami. Jak się okazało po badaniach ujawnione substancje to metamfetamina i marihuana w ilości z której można przygotować ponad 250 działek handlowych. Zabezpieczone tabletki okazały się tabletkami ekstazy.

Mężczyzna usłyszał zarzuty do których się przyznał. Policjanci na poczet grożących podejrzanemu przyszłych kar zabezpieczyli od niego pieniądze w kwocie ponad 10 000 zł.

Przypominamy, że za posiadanie środków odurzających, czy psychotropowych grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy jest ich znaczna ilość nawet do lat 10.

źródło: KPP w Zgorzelcu

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe