Unikał więzienia, został zatrzymany w Bogatyni

  • 22.04.2021, 13:23 (aktualizacja 22.04.2021, 13:31)
Unikał więzienia, został zatrzymany w Bogatyni Zdjęcie poglądowe
Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy pełniąc służbę na terenie Bogatyni zatrzymali 39-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna poszukiwany był celem odbycia 3 lat pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa.

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy pełniąc służbę na terenie Bogatyni w wyniku podjętych czynności zatrzymali osobę poszukiwaną. Jak się okazało po sprawdzeniu w policyjnych systemach 39-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Za popełnione wcześniej przestępstwa mężczyzna został skazany na 3 lata pozbawienia wolności.

Poszukiwany trafił już do aresztu.

Przypominamy o ogólnodostępnej internetowej bazie osób poszukiwanych pod adresem: poszukiwani.policja.pl. W portalu można odnaleźć informacje o osobach poszukiwanych listami gończymi w tym również z naszego powiatu. W serwisach zamieszczane są dane tylko tych osób, co do których jest zgoda na publikację wydana przez sąd lub prokuraturę. Oprócz zdjęć, imion i nazwisk, rysopisów, płci, wieku, rodzaju przestępstw, za jakie dana osoba jest poszukiwana, w serwisie znajdują się także dane jednostek prowadzących poszukiwania. Baza ta jest cały czas sukcesywnie uzupełniana.

W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych przez Komendę Powiatową Policji w Zgorzelcu prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym pod nr tel. 47 87 322 44 lub z dyżurnym jednostki pod nr 47 87 322 00. Osobom przekazującym informacje na temat osób poszukiwanych gwarantujemy pełną anonimowość.

źródło: KPP w Zgorzelcu

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe