Unikał więzienia, teraz trafi za kraty na 4 lata

  • 31.03.2021, 08:50 (aktualizacja 31.03.2021, 08:53)
Unikał więzienia, teraz trafi za kraty na 4 lata KPP w Zgorzelcu
Policjanci zajmujący się poszukiwaniami z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami z bogatyńskiego komisariatu zatrzymali 37-latka poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia 4 lat pozbawienia wolności.

Policjanci w kamizelkach prowadzą osobę, która ma ręce zapięte w kajdanki.
Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami z bogatyńskiego komisariatu ustalili miejsce przebywania osoby ukrywającej się przed wymiarem sprawiedliwości. W wyniku podjętych działań funkcjonariusze zatrzymali 37-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego. Mężczyzna został prawomocnie skazany między innymi za udział w zorganizowanej grupie przestępczej na 4 lata pozbawienia wolności.


Przypominamy o ogólnodostępnej internetowej bazie osób poszukiwanych: poszukiwani.policja.pl. W portalu można odnaleźć informacje o osobach poszukiwanych listami gończymi w tym również z naszego powiatu. W serwisach zamieszczane są dane tylko tych osób, co do których jest zgoda na publikację wydana przez sąd lub prokuraturę. Oprócz zdjęć, imion i nazwisk, rysopisów, płci, wieku, rodzaju przestępstw, za jakie dana osoba jest poszukiwana, w serwisie znajdują się także dane jednostek prowadzących poszukiwania. Baza ta jest cały czas sukcesywnie uzupełniana.

W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych przez Komendę Powiatową Policji w Zgorzelcu prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym pod nr tel. 47 87 322 44 lub z dyżurnym jednostki pod nr 47 87 322 00. Osobom przekazującym informacje na temat osób poszukiwanych gwarantujemy pełną anonimowość.

źródło: KPP w Zgorzelcu

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe