Kradł paliwo – został zatrzymany na gorącym uczynku

  • 26.02.2021, 08:43 (aktualizacja 26.02.2021, 08:45)
Kradł paliwo – został zatrzymany na gorącym uczynku

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zgorzeleckiej komendy na gorącym uczynku kradzieży paliwa zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego. Mężczyzna wykorzystując elektryczną pompkę ukradł olej napędowy o wartości około 1500 zł. Zatrzymany usłyszał już zarzuty. Teraz za włamanie do zbiornika i kradzież cudzego mienia grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zgorzeleckiej komendy podczas nocnej służby na jednej ze stacji paliw w mieście zauważyli pojazd marki renault zaparkowany obok pojazdu ciężarowego. Pomiędzy pojazdami widoczny był gumowy wąż.

W wyniku podjętych czynności policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież paliwa. Jak się okazało 30-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego włamał się do zbiornika paliwa pojazdu ciężarowego i za pomocą elektrycznej pompki przepompowywał olej napędowy do zbiornika, który miał w bagażniku swojego samochodu.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do zgorzeleckiej komendy. Usłyszał już zarzuty włamania i kradzieży paliwa o wartości około 1500 zł. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe