POSZUKIWANIA ZAGINIONEJ KOBIETY

  • 16.02.2021, 08:09
POSZUKIWANIA ZAGINIONEJ KOBIETY

Od 14 lutego br. prowadzone są intensywne poszukiwania zaginionej kobiety. 73-latka z Lubania wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła. W nocnych poszukiwaniach udział wzięli mundurowi z KPP w Lubaniu, Oddziałów Prewencji Policji z Wrocławia, Grupy Poszukiwawczo Ratowniczej Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim oraz funkcjonariusze Straży Pożarnej i Straży Miejskiej. Ostatnie prawdopodobne miejsce przebywania osoby zaginionej to droga K-30 w Olszynie.
Zdjęcie przedstawia policjantów oraz inne służby mundurowe przy pojazdach służbowych

W poszukiwaniach biorą udział policjanci z różnych wydziałów lubańskiej komendy policji. W działaniach tych policjanci wspierani są przez funkcjonariuszy Straży Granicznej z Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych SG w Lubaniu, straży pożarnej, strażaków ochotników oraz strazników miejskich. Ponadto na apel o pomoc  odpowiedzieli policjanci z Grupy Ratowniczo-Poszukiwawczej z KPP w Lwówku Śląskim.  Mundurowych wspomaga w działaniach także specjalnie wyszkolony pies tropiące wraz z przewodnikiem.  Duży odzew przyniosło zamieszczenie komunikatu o zaginionej na stronach lokalnych portali. Już po kilku minutach policjanci otrzymali informację od mieszkańców, którzy widzieli zaginioną. Każda z tych informacji jest sprawdzana i weryfikowana jednak na chwilę obecną nie doprowadziła do ustalenia miejsca przebywania Ireny Pytel. W działania poszukiwawcze zaangażowana jest także rodzina kobiety.
Przypominamy, że Irena PYTEL ma 73 lat, 165 cm wzrostu. W dniu zaginięcia  ubrana była w zimową kurtkę koloru białego, na włosach ma siwą opaskę oraz posiada przy sobie brązową torebkę damską. Kobieta choruje przez co może być z nią utrudniony kontakt. Osoby, które widziały Irenę PYTEL lub znają jej miejsce pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym policji pod numerem telefonu 47 873 42 00/222 oraz 112 lub z najbliższą jednostkę Policji.

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe