Metamfetamina, marihuana i ekstazy zabezpieczone podczas kontroli drogowej

  • 13.07.2020, 12:58
Metamfetamina, marihuana i ekstazy zabezpieczone podczas kontroli drogowej KPP w Zgorzelcu
Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy pełniąc służbę na terenie gminy Bogatynia zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Ford Focus. W wyniku przeprowadzonych czynności u 29-latka policjanci zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków w postaci metamfetaminy, marihuany i tabletek ekstazy. Drugi z podróżujących pojazdem miał przy sobie marihuanę. Obaj zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty. Kierującemu w związku z tym, że posiadał znaczą ilość narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy podczas służby na terenie gminy Bogatynia zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Ford Focus. W pojeździe znajdowało się dwóch mężczyzn. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze u 30-latka zabezpieczyli woreczek foliowy z zawartością suszu roślinnego. Natomiast 29-latek posiadał woreczki zarówno z suszem roślinnym jak i krystaliczną substancją oraz tabletkami. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Przeprowadzone badania wykazały, że zabezpieczone tabletki to ekstazy. W pozostałych woreczkach znajdowała się marihuana i metamfetamina w ilości z której można przygotować ponad 360 działek handlowych tych narkotyków.

Obaj zatrzymani usłyszeli już zarzuty. 29-latkowi z uwagi, że posiadał znaczną ilość narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP w Zgorzelcu

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe