Ukradł lawetę z samochodem

  • 15.05.2020, 10:38
Ukradł lawetę z samochodem
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu realizując czynności operacyjne zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież lawety z samochodem marki Mercedes. Pojazd został skradziony z terenu jednego z parkingów w gminie. Wartość skradzionego mienia pokrzywdzony wycenił na kwotę nie mniejszą niż 350 tys. zł. Zatrzymany usłyszał już zarzuty za kradzież z włamaniem pojazdów. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Na początku marca br. z terenu jednego z parkingów w gminie została skradziona laweta wraz z samochodem marki mercedes. Łączną wartość skradzionego mienia pokrzywdzony wycenił na kwotę nie mniejszą jak 350 tys. zł. W związku z tym zdarzeniem zgorzeleccy „kryminalni”  przeprowadzili szereg czynności mających na celu ustalenie sprawców i odzyskanie skradzionych pojazdów.

W wyniku podjętych działań policjanci wytypowali i zatrzymali 46-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego podejrzewanego o to przestępstwo.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego mężczyzna usłyszał zarzut włamania i kradzieży pojazdów. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci cały czas prowadzą czynności mające na celu odzyskanie skradzionego pojazdów.

źródło: KPP w Zgorzelcu

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe