33-letnia kobieta handlowała narkotykami

  • 10.12.2019, 10:58
33-letnia kobieta handlowała narkotykami KPP w Zgorzelcu

Policjanci Referatu do Spraw Odzyskiwania Mienia „NYSA” oraz Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy zatrzymali 33-letnią mieszkankę powiatu zgorzeleckiego podejrzewaną o posiadanie i wprowadzanie do obrotu narkotyków. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze w pomieszczeniach zajmowanych przez kobietę zabezpieczyli metamfetaminę. Z takiej ilości narkotyków można uzyskać prawie 3 tys. działek handlowych. 33-latka usłyszała już zarzuty. Z uwagi na posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi jej do 12 lat pozbawienia wolności. Sąd na wniosek Prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu zastosował wobec podejrzanej środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu.

Na podstawie posiadanych informacji policjanci z Referatu ds. Odzyskiwania Mienia oraz Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy w jednym z mieszkań na terenie miasta zatrzymali 33-letnią kobietę podejrzewaną o posiadanie narkotyków.

Podczas podjętych czynności w mieszkaniu i pomieszczeniach zajmowanych przez kobietę policjanci zabezpieczyli wagi, woreczki strunowe oraz sporą ilość krystalicznej substancji. Przeprowadzone badania wykazały, że była to metamfetamina. Z ilości, które zostały zabezpieczone można uzyskać niemal 3 tys. działek handlowych narkotyków.

Podjęte czynności procesowe dały podstawę do przedstawienia zatrzymanej zarzutów posiadania i wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków. Za ten czyn kobiecie grozi do 12 lat pozbawienia wolności. Sąd na wniosek Prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu zastosował wobec podejrzanej  3 miesięczny areszt.

źródło: KPP w Zgorzelcu

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe