Zatrzymany za posiadanie ponad 1.150 działek handlowych narkotyków

  • 23.10.2019, 14:18
Zatrzymany za posiadanie ponad 1.150 działek handlowych narkotyków

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy wspólnie z policjantami z Zawidowa zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego podejrzewanego o posiadanie narkotyków. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 1.150 działek handlowych środków odurzających i psychotropowych. Mężczyzna trafił do zgorzeleckiej komendy, gdzie usłyszał zarzuty. W związku z tym, że działał w warunkach powrotu do przestępstwa grozi mu do 4,5 roku więzienia.

Zgorzeleccy „kryminalni” wspólnie z policjantami z Zawidowa prowadząc czynności ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego. Mężczyzna podejrzewany był o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Przeprowadzone czynności operacyjne i procesowe pozwoliły na jego zatrzymanie i wyeliminowanie z rynku ponad 1.151 działek handlowych narkotyków. Przeprowadzone badania wykazały, że mężczyzna posiadał metamfetaminę i marihuanę. Trafił do zgorzeleckiej komendy, gdzie usłyszał zarzuty.

W związku z tym, że był wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe, za co odbył karę więzienia, teraz grozi mu do 4,5 roku pozbawienia wolności.

źródło: KPP w Zgorzelcu

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe