Zatrzymany na włamaniu do sklepu

  • 18.10.2019, 08:35
Zatrzymany na włamaniu do sklepu

Policjanci z powiatu zgorzeleckiego zatrzymali na gorącym uczynku przestępstwa mężczyznę podejrzanego o włamanie do sklepu i usiłowanie kradzieży art. przemysłowych. 31-latek podczas interwencji naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy. Dodatkowo posiadał przy sobie ponad 25 działek handlowych narkotyków. Zatrzymany usłyszał już zarzuty. W związku z tym, że działał w warunkach multirecydywy, teraz za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny zgorzeleckiej komendy kilkanaście minut przed godz. 4:00 otrzymał zgłoszenie o włamaniu do jednego ze sklepów na terenie miasta. Na miejsce niezwłocznie skierowano policjantów. Mundurowi podchodząc do sklepu zauważyli w środku mężczyznę, który na ich widok podjął próbę ucieczki. Podczas interwencji mężczyzna był agresywny i naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy. 31-latek został zatrzymany i przewieziony do zgorzeleckiej komendy. Po przeszukaniu mężczyzny okazało się, że ma on przy sobie ponad 25 działek handlowych narkotyków.

Zatrzymany usłyszał zarzuty, a Prokurator z Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji i zakazu opuszczania kraju.

W związku z tym, że działał w warunkach multirecydywy, teraz za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.

podkom. Agnieszka Goguł

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe