LABIRYNT

  • 16.09.2019, 13:45
LABIRYNT

Życie człowieka jest jak ogromny labirynt. Jak się nie zgubić? Jak dojść do właściwego celu? Jak wiele pojawia się podobnych pytań i jak często poszukujemy na nie odpowiedzi? Czym tak naprawdę jest labirynt życia? Czyż nie jest to droga każdego człowieka, od czasu jego narodzin, aż po czas jego śmierci. Codziennie przemierzamy "korytarze życia", w domu, pracy, szkole. Czasem mamy jakieś pomysły, a czasem biegamy po omacku napotykając przeszkody, z którymi nie potrafimy sobie poradzić. Często potrzebujemy jakichś wskazówek, by odnaleźć właściwą drogę. Być może "LABIRYNT", w którym się znajdziesz pomoże znaleźć właściwe odpowiedzi i wskaże właściwy cel. ZAPRASZAMY wszystkich mieszkańców Bogatyni i okolic do "LABIRYNTU" - niezwykłego przedstawienia interaktywnego, które odbędzie się w dniach 16.09-20.09.2019 od pn. do pt. w godz. 12.00-18.00 ( Bogatyński Ośrodek Kultury ul.Żołnierzy II Armii WP 1). Ze względu na specyficzny charakter przedstawienia (wejście co 10 min.) Prosimy o rezerwacje tel. pod nr 514 020 667.

WSTĘP WOLNY

Uczestnicy wchodzą do labiryntu pojedynczo w odpowiednich odstępach czasu (co 10 min). Przed wejściem otrzymują: odtwarzacz mp-3 , słuchawki i niewielki lampion. Przez 11 komnat labiryntu widza prowadzi głos lektora w urządzeniu. Przedstawienie ma charakter interaktywny, w związku z czym w poszczególnych komnatach na uczestników czekają zadania do wykonania, o których poinformuje lektor w słuchawkach.

Spektakl jest całkowicie bezpłatny, przeznaczony dla młodzieży i dorosłych oraz dostępny w polskiej i angielskiej wersji językowej, projekt „ LABIRYNT” wystawiany był w wielu miastach w Polsce jak i za granicą i wszędzie spotykał się z dużym zainteresowaniem.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe