Poszukiwany na ponad 3 lata zatrzymany przez policjantów

  • 16.08.2019, 08:50
Poszukiwany na ponad 3 lata zatrzymany przez policjantów

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu na jednej z ulic w mieście zauważyli poszukiwanego mężczyznę, który na ich widok zaczął uciekać. Po kilku metrach został zatrzymany i przewieziony do zgorzeleckiej komendy. 27-latek był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia kary ponad 3 lat pozbawienia wolności. Zatrzymany trafił już do aresztu, gdzie będzie odbywał zasądzone wyroki.

„Kryminalni” ze zgorzeleckiej komendy na jednej z ulic w mieście zauważyli znanego im mężczyznę, który był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. 27-latek na widok policjantów próbował uciekać, jednak po przebiegnięciu kilku metrów został zatrzymany.   Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna jest osobą poszukiwaną celem odbycia ponad 3 lat więzienia.

Zatrzymany trafił już do aresztu, gdzie będzie odbywał zasądzone wyroki.

Przy okazji przypominamy o ogólnodostępnej internetowej bazie osób poszukiwanych: poszukiwani.policja.pl. W portalu można odnaleźć informacje o osobach poszukiwanych listami gończymi w tym również z naszego powiatu. W serwisach zamieszczane są dane tylko tych osób, co do których jest zgoda na publikację wydana przez sąd lub prokuraturę. Oprócz zdjęć, imion i nazwisk, rysopisów, płci, wieku, rodzaju przestępstw, za jakie dana osoba jest poszukiwana, w serwisie znajdują się także dane jednostek prowadzących poszukiwania. Baza ta jest cały czas sukcesywnie uzupełniana.

W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych przez Komendę Powiatową Policji w Zgorzelcu prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym pod nr tel. 75-64-94-244 lub z dyżurnym jednostki pod nr 75-64-94-200. Osobom przekazującym informacje na temat osób poszukiwanych gwarantujemy pełną anonimowość.

podkom. Agnieszka Goguł

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe