Niedziela z Klanzą

  • 08.08.2019, 09:34
Niedziela z Klanzą

Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział w Bogatyni i Gmina Bogatynia serdecznie zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych na 2 NIEDZIELE z KLANZĄ czyli ostatnie działania sportowo – rekreacyjne realizowane w ramach projektu SPOTKANIA Z KLANZĄ.

W programie: gry i zabawy na świeżym powietrzu, malowanie buziek, balonowe cuda, wielkie mydlane bańki i inne atrakcje…

SPOTKANIA Z KLANZĄ  - zadanie publiczne współfinansowane ze środków Gminy Bogatynia, to nieodpłatne profilaktyczne działania dla dzieci i młodzieży realizowane w Bogatyni w okresie od 15 maja 2019 roku do 13 sierpnia 2019 r.

SPOTKANIA Z KLANZĄ  mają zainspirować uczestników projektu, mieszkańców naszej Gminy do podejmowania aktywnych i twórczych działań  oraz wypracować modę na wspólne spotkania w miejskim parku i na placach zabaw, podczas których będą mogli podnosić swoje umiejętności manipulowania różnymi rekwizytami cyrkowymi, nawzajem uczyć się, rozwijać swoje zdolności, zainteresowania oraz doświadczać wspólnych działań.

OSTATNIE dwa działania rekreacyjno-integracyjne odbędą się w niedziele: 28 lipca br. i 11 sierpnia br. w godz. od 15:00 do 18:00 w Parku Miejskim im. Jana Pawła II.

Partnerzy projektu:    Gmina Bogatynia, Szkoła Podstawowa nr 1 w Bogatyni, Rada Osiedla nr 2 i 7 w Bogatyni, Przedszkole Publiczne nr 6 w Bogatyni, Liceum Ogólnokształcące w Bogatyni.
Patroni medialni: TV BOGATYNIA, ARTRADIO BOGATYNIA, BOGATYNIA.INFO.PL, BOGATYNIA.ORG.PL, BOGATYNIA.PL

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe