Trampkarze wygrywają w wielkim stylu w Bolesławcu

  • 05.06.2019, 16:16
Trampkarze wygrywają w wielkim stylu w Bolesławcu

W rozegranym w niedzielę tj. 2 czerwca 2019 roku meczu wyjazdowym Trampkarze Granicy po zaciętym i emocjonującym meczu pokonali zespół BKS Bobrzanie Bolesławiec 2:4. Faworytem tego spotkania byli miejscowi, którzy walczący o utrzymanie w lidze okręgowej, zostali wzmocnieni 7 zawodnikami występującymi na co dzień w lidze dolnośląskiej. Pierwsza połowa zakończyła się po myśli gospodarzy, którzy po 40 minutach gry prowadzili 2:1. Mimo niekorzystnego rezultatu, nasz zespół prezentował się w niej bardzo korzystnie dotrzymując kroku rywalom, walcząc o piłkę na całej szerokości boiska i wyprowadzając przy okazji szybkie kontry. Jedną z nich wykorzystał Kamil Maciąg, doprowadzając do remisu 1:1. Świetnie w bramce spisywał się Oktawian Majewski, wspierany przez kolegów z defensywy, kierowanej przez kapitana zespołu Michała Młodzianowskiego. W drugiej połowie, kilkanaście minut po wznowieniu gry, po składnej zespołowej akcji w bocznej strefie boiska, Wiktor Jastrzębski uderzeniem z kilkunastu metrów, doprowadził do wyrównania stanu meczu na 2:2. W drużynie Granicy, ponownie odżyła wiara i nadzieja w końcowy sukces. Nasi zawodnicy poszli za ciosem i kilka minut później, po raz pierwszy objęli prowadzenie w zawodach za sprawą Michała Młodzianowskiego, który kapitalnym uderzeniem z ponad 35 metrów pod poprzeczkę, wykorzystał błąd bramkarza BKS-u. Gol kapitana Granicy na 2:3, był z pewnością ozdobą tego spotkania. Bogatynianie nie zamierzali na tym poprzestać i po jednej z kolejnych kontr, po raz drugi w tym dniu na listę strzelców, wpisał się Kamil Maciąg, potwierdzając tym samym swoje wysokie umiejętności strzeleckie. Był jeszcze przez gospodarzy nie strzelony karny oraz kilka groźnych akcji z obu stron, po czym sędzia zakończył to dramatyczne i stojące na dobrym poziomie spotkanie.

Piłkarze Granicy po tym zwycięstwie, bez względu na wyniki dwóch ostatnich kolejek zapewnili sobie I miejsce w tabeli z 31 punktami (10 zwycięstw i 1 remis) w rozgrywkach ligi okręgowej Trampkarzy w sezonie 2018/2019. Składamy na ręce trenera Jacka Panfila gratulację dla całej drużyny!

 

BKS Bobrzanie Bolesławiec – MKS Granica Bogatynia 2 : 4 (2 : 1 )

 

Skład zespołu: Oktawian Majewski, Michał Młodzianowski (kp), Samuel Mały, Alan Popioł, Kewin Modrzyński, Jakub Klimczak, Adrian Piotrowski, Dawid Sielicki, Wiktor Jastrzębski, Łukasz Dębski, Kamil Maciąg, Michał Mirek, Dawid Laga, Bartłomiej Piórkowski .

Trener zespołu: Jacek Panfil, kierownikdrużyny: Piotr Młodzianowski.

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe