Bańkowy Dzień Dziecka w Przedszkolu nr 5

  • 04.06.2019, 08:39
 Bańkowy Dzień Dziecka w Przedszkolu nr 5
Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. Zaczęło się tajemniczo, gdyż największą atrakcją tego dnia był występ magika, który zaprezentował - sztukę iluzji. Były znikające przedmioty, zmieniające się kolorami chustki oraz wiele, wiele innych sztuczek. Radość dzieci była ogromna a na widowni często dało się słyszeć długie... łaaaaał! I oklaski. W dniu tym odbyły się także liczne quizy, konkursy, zabawy muzyczno-taneczne oraz zawody zręcznościowo-sportowe.
Dzień obfitował w liczne atrakcje: zamki dmuchane, zwiedzanie radiowozu policyjnego oraz wozu strażackiego, malowanie na folii,  konstruowanie z mega klocków itd. Nie zabrakło też wesołych zabaw na świeżym powietrzu. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.

 

Przedszkole nr 5 składa serdeczne podziękowania dla:

- OSP Bogatynia.

- Bogatyńskich Twardzieli,

- funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Bogatyni,

- Bogatyńskiego Klubu Motorowego CROSS,

bez których ten dzień nie byłby tak wspaniały i radosny dla naszych przedszkolaków!

Podziel się:

Komentarze (0)

Możliwość komentowania dostępna jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.

Pozostałe