Spotkanie z Grażyną Ochenkowską

  • 24.04.2019, 10:21
Spotkanie z Grażyną Ochenkowską
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Bogatyni oraz Elżbieta Kalwasińska zapraszają na spotkanie z Grażyną Ochenkowską autorką książki pt. "Zapach czerwonych róż", które odbędzie się 24 kwietnia 2019 r. o godz. 17:00 w Czytelni biblioteki.

Zapach czerwonych róż”  to poruszająca historia, która powstała na doświadczeniach  autorki.  Poznajemy w niej kobietę, która pomimo różnych przeciwności  losu i zakrętów życiowych nie poddaje się i  śmiało  wyznacza sobie cele ,  nie boi się marzyć.   Za priorytet stawia dbałość o zdrowie i  kondycję psychiczną oraz fizyczną, dzięki której możemy osiągnąć lepszą sprawność i  samopoczucie  - także  po  ciężkich chorobach.
Grażyna  Ochenkowska  to kobieta, która motywuje do aktywnego i  zdrowego trybu życia oraz inspiruje  do  stawiania  w swoim życiu  wyzwań. W swojej  książce odpowiada na takie pytania:
jak radzić sobie w trudnych sytuacjach – w obliczu poważnej choroby,
jak się nie poddawać i walczyć o swoje marzenia,
jak radzić sobie z problemami.

„Zapach czerwonych róż”  , to również poradnik z praktycznymi wskazówkami  ćwiczeń, których  głównym bohaterem jest  hula hoop.  Autorka pokazuje, jakie korzyści może przynieść każdemu, kto po nie sięgnie bez ograniczeń wiekowych, bez podziału  na  płeć i kondycję zdrowotną. Dzięki zastosowaniu ćwiczeń można poprawić jakoś swojego zdrowia lub zadbać o sylwetkę.

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe