Podejrzany o zabójstwo w areszcie

  • 23.04.2019, 09:05
Podejrzany o zabójstwo w areszcie www.zgorzelec.policja.gov.pl
Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni wspólnie z policjantami ze Zgorzelca zatrzymali podejrzanego o zabójstwo mężczyznę. Zatrzymany usłyszał już, a decyzją sądu trafił na trzy miesiące do aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

16 kwietnia br. w godzinach nocnych Dyżurny Komisariatu Policji w Bogatyni otrzymał zgłoszenie o ranieniu nożem mężczyzny w jednym z salonów gier na terenie miasta. Na miejsce natychmiast zostały skierowane patrole policji. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala, a policjanci podjęli czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy. Niestety w wyniku obrażeń pokrzywdzony zmarł.

Na miejscu zdarzenia pod nadzorem Prokuratora pracowali policjanci z Wydziału Kryminalnego, Dochodzeniowo – Śledczego w tym technik kryminalistyki, a także funkcjonariusze z Ruchu Drogowego.

W wyniku podjętych działań już po niespełna dwóch godzinach policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o tą zbrodnię. Zatrzymany usłyszał już zarzuty, a Sąd Rejonowy w Zgorzelcu na wniosek Prokuratury zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Podejrzanemu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

podkom. Agnieszka Goguł

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe