XV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIELKANOCNY - JAJO WIELKANOCNE LUB ZWIERZAKA WIELKANOCNEGO

 • 21.03.2019, 13:07
XV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIELKANOCNY - JAJO WIELKANOCNE LUB ZWIERZAKA WIELKANOCNEGO
Celem konkursu jest propagowanie tradycji związanej ze Świętami Wielkanocnymi. - kultywowanie Wielkanocnej tradycji -rozwijanie zainteresowań artystycznych dzieci i młodzieży -promowanie młodych talentów plastycznych -rozbudzanie wyobraźni i kreatywności dzieci i młodzieży

Zasady  uczestnictwa:

 1. W konkursie mogą uczestniczyć przedszkolaki i uczniowie klas podstawowych (klasy I-VI)

 

 1. Przedmiotem konkursu są prace wielkanocne.

Prace dostarczyć należy do dnia 11 KWIETNIA 2019r. do godz. 1400 (wraz z kartą zgłoszeniową, która jest załącznikiem do n/n regulaminu) do świetlicy szkolnej lub do gabinetu 102. Każdy uczestnik powinien dostarczyć tylko jedną kompozycję konkursową. Technika i format prac: praca przestrzenna, wielkość dowolna. Prace powinny być wykonane samodzielnie, bez użycia gotowych elementów ( gotowe koszyczki wielkanocne, gotowe jaja czy też gotowe zwierzaki zakupione w sklepie).

 

3.Prace muszą być przygotowane do ekspozycji i podpisane (imię  i nazwisko) w sposób trwale przymocowany do pracy.

 

 1. Oceny prac dokona jury powołane przez organizatorów.

Prace oceniane będą w następujących kategoriach

  1. uczniowie klas 0
  2. uczniowie klas I-III
  3. uczniowie klas IV-VI

 

 1. O wynikach oraz o terminie wręczenia nagród laureaci zostaną powiadomieni odrębnym pismem wysłanym faxem bądź telefonicznie dnia 12 kwietnia 2019r.

 

 1. Wręczenie nagród odbędzie się 16 kwietnia w Bogatyńskim Ośrodku Kultury. ( o godzinie poinformujemy!) Jeżeli termin ulegnie zmianie, zostaną Państwo o tym fakcie, jak najszybciej poinformowani.

 

7. Wystawę prac będzie można obejrzeć w Bogatyńskim Domu Kultury.

 

8. Nadesłane prace mogą wrócić do autora-po wcześniejszym ustaleniu

 

9. W sprawach nie objętych regulaminem decyduje organizator- numery kontaktowe do osób zajmujących się konkursem: Mirosława Liszkowska-Król: +48 692-498-840, Magdalena Nietrzeba: +48 668-179-941, Renata Żylewicz- Jóźków:  +48 880-871-946

 

 

                                                      Zapraszamy !!!

 

Zgłoszenie prac do konkursu jest jednoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dzieci i opiekunów oraz ich wizerunków w ramach XV Międzyszkolnego Konkursu Wielkanocnego organizowanego przez Szkołę Podstawową w Porajowie oraz Bogatyński Ośrodek Kultury.

Każdy z uczestników poprzez udział w konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie wizerunku przez Szkołę Podstawową w Porajowie oraz przez Bogatyński Ośrodek Kultury, która obejmuje zamieszczanie zdjęć oraz relacji z przebiegu konkursu w celu jego promocji na stronie internetowej oraz facebook SP w Porajowie i BOK.

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:

Komentarze (0)

Możliwość komentowania dostępna jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.

Pozostałe