Ukradł paliwo o wartości ponad 2 tys. zł.

  • 11.02.2019, 15:57
Ukradł paliwo o wartości ponad 2 tys. zł.
Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 32- letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego podejrzewanego o kradzieże paliwa z rożnych stacji paliw na terenie powiatu. Zebrany materiał procesowy i operacyjny pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutów za kradzież paliwa o łącznej wartości ponad 2 tys. zł. Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

„Kryminalni” ze zgorzeleckiej komendy prowadząc działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości przeciwko mieniu zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego podejrzewanego o liczne kradzieże paliwa. Mężczyzna kilkakrotnie wykorzystując pojazdy rożnych marek podjeżdżał pod dystrybutor, tankował paliwo i odjeżdżał nie płacąc.

Zebrany w sprawach materiał operacyjny i procesowy pozwolił na przedstawienie zatrzymywanemu zarzutów kradzieży paliwa o łącznej wartości ponad 2 tys. zł. Podejrzany usłyszał już zarzuty do których się przyznał. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

podkom. Agnieszka Goguł

Podziel się:

Komentarze (0)

Możliwość komentowania dostępna jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.

Pozostałe