Łazienka trochę lepsza

  • 31.01.2019, 13:03
Łazienka trochę lepsza
Po naszej interwencji łazienka w byłej szkole nr 2 została odgrzybiona. Nie cała, ale różnica jest ogromna, czarne, straszące lokatorów ściany są już czyste i białe.

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec szkoły 2
Mieszkaniec szkoły 2 01.02.2019, 15:19
A czy wy uważacie,że my mieszkańcy szkoły 2 nie pracujemy i nie odprowadzamy podatków. Otóż pracujemy i tak jak Wy też odprowadzamy podatki.
Polak
Polak 01.02.2019, 13:34
Zacznijcie pisać co do tej pory zrobiła gmina Bogatynia bo nikt w tej sprawie się nie odezwie OKRADLI a teraz my mieszkańcy będziemy za to wszystko płacić,żeby spłacić długi za ZŁODZIEI taka prawda a wy się czepili kobiety która na własną rękę działa bo ma takie prawo ZAZDROŚĆ NIE ZNA GRANIC i to jest wielki WSTYD
Janek
Janek 01.02.2019, 13:20
A co z zalanymi i mieszkaniami na Skłodowskiej
Turów
Turów 01.02.2019, 13:22
Zgłoś proste
szok
szok 31.01.2019, 19:34
nie wyobrażam sobie żeby dzielić z kimś łazienke,a co dopiero z takimi ludźmi ,masakra jak oni żyją
Tragedia
Tragedia 31.01.2019, 20:37
Dokładnie 21 wiek i wspólne łazienki Odrazu widać jak działa Gmina Bogatynia jakie do dziś dają mieszkania i nie ważne czy to młoda dziewczyna,która zaczyna się usamodzielniać czy to matka z dziećmi niby najbogatsza gmina tylko z której strony Złodzieje okradli i mają wszystko głęboko Wstyd!!!!!
Robotnik
Robotnik 31.01.2019, 23:28
Właśnie: "dają mieszkania" Z jakiej racji dają ?? Mi nikt nie dał sam musiałem na wszystko zarobić sam. Nie dość że z moich podatków dostają mieszkanie, to jeszcze narzekanie i wszystko im wyremontuj. Wstyd!!!!!
Stefan
Stefan 01.02.2019, 08:49
Robotnik jaki ty biedny sam na wszystko zarobiłeś przestań bajki opowiadać. Ja muszę z podatków kryminalistów utrzymać gdzie mają wszystko i o nic się nie martwią a to,że gmina da komuś mieszkanie to raczej ich obowiązek i nie zazdroszczę nawet tej Pani bo nie chciałbym takiego mieszkania co ma wszystko wspólne i jeszcze dzieci Pani Jolu proszę olać to co piszą pozdrawiam
Mar.Krz.
Mar.Krz. 01.02.2019, 12:03
I o to chodzi że " gmina da komuś mieszkanie to raczej ich obowiązek" .
Nie gmina daje tylko my podatnicy dajemy, wychodzi że to nasz obowiązek zapracować na mieszkanie dla innych. Pracuję na dwóch etatach i wiem ile płacę na te wszystkie socjale .

Bogatynianin
Bogatynianin 01.02.2019, 13:27
To powiedz teraz skąd taka osoba jak 18letnia dziewczyna czy chłopak ma sobie zorganizować mieszkanie ludzie czego wy się jeszcze czepicie tak na dobrą sprawę większość was co tu pisze to sami mieszkacie na mieszkaniach komunalnych Boże co za ludziska
Anna
Anna 01.02.2019, 09:06
Wlaśnie 21 wiek warunki są straszne dobrze napisałeś powiem jeszcze jedno ci co się tak negatywnie wypowiadają albo nic sami nie zrobili albo wiem rodzina pomogła a wielce tylko krytykują albo sa tacy co tylko jadem pluć umieją. Brak słów.
Grzegorz
Grzegorz 31.01.2019, 18:45
Anna, tak naprawdę nie powinno Cię to interesować, i najlepiej niech każdy pilnuje swojej wycieraczki
Anna
Anna 31.01.2019, 17:33
Dbajcie o to ja dbam gdzie jest ojciec tego dziecka?
Jola
Jola 31.01.2019, 18:26
Kobieto a co ma wspólnego ojciec dziecka do łazienki, z zazdrości normalnie nie możecie się powstrzymać żal

Pozostałe