Maciej Wapniarczuk powołany do szerokiej Kadry Narodowej Taekwondo Olimpijskiego

  • 17.01.2019, 09:51
Maciej Wapniarczuk powołany do szerokiej Kadry Narodowej Taekwondo Olimpijskiego
Maciej nie mógł sobie wymarzyć lepszego prezentu na swoje 15 urodziny. Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego powołał zawodnika klubu GROM Bogatynia do szerokiej Kadry Narodowej Polski na rok 2019.

Maciej trenuje taekwondo olimpijskie od 9 lat. Od początku pod okiem trenera Pawła Darłaka. Ciężka praca, ogromna pasja i ukierunkowanie na jeden cel, tak można podsumować sportową działalność Macieja. Bardzo udany poprzedni sezon, wygrane wszystkie zawody z cyklu Pucharu Polski w swojej kategorii, złoty medal Mistrzostw Polski oraz pierwsze, udane starty na zawodach Pucharu Świata, to wszystko przyczyniło się do tego powołania.

Sukces Macieja to oczywista zasługa trenera, ale należy również wspomnieć o wsparciu Konrada Wysockiego przy przygotowaniu siłowym, kondycyjny oraz dietetycznym zawodnika. Słowa uznania należy również skierować do rodziców Macieja. To dzięki Ich  pomocy i  zaangażowaniu możemy cieszyć się kolejnymi sukcesami Ich syna. Dziękujemy za finansowe wsparcie firmie 3Power, oraz wszystkim, którzy przekazali na Macieja 1% podatku.

Teraz przed Maciejem specjalistyczne badania sportowo-lekarskie w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej w Warszawie.

Gratulujemy serdecznie Maciejowi i trenerowi, a wszystkim zawodnikom Klubu Sportowego GROM  życzymy  równie udanego rozwoju w dziedzinie sportu, jaką jest Taekwondo Olimpijskie.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe