Pod Lupą - Bożena Wojciechowska i Monika Niklas

  • 21.12.2018, 14:56 (aktualizacja 21.12.2018 15:27)
Pod Lupą - Bożena Wojciechowska i Monika Niklas
W magazynie Pod Lupą, rozmowa z Bożeną Wojciechowską wiceburmistrzem Bogatyni oraz Moniką Niklas z wydziału finansowego Urzędu Miasta i Gminy Bogatynia.

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kotek
kotek 24.12.2018, 12:54
Remian robi prezenty dla swoich kochanek z urżedu,dlatego jest na chorobowym
PIP
PIP 24.12.2018, 00:54
Masakra z tymi zwolnieniami lekarskimi, może by tak przetrzepać *** tym chorym. Dlaczego panie Wojciechowska nie sprawdza pracowników. Przecież pracodawca ma prawo do takiej kontroli?
zeus
zeus 30.12.2018, 03:41
Tyle opakowań po efedrynie na śmietnisku ... to leczenie musi trwać długo.
zyciowy
zyciowy 24.12.2018, 00:52
Same gdybanie... żadnych konkretów, powielanie bredni Oliasza. Rozbieżności w tym co mówią obie panie. Jeśli jest tak źle to dlaczego nie zawiadomiono odpowiednich organów. Przecież Szatkowski i Wojciechowski mają w tym wielkie doświadczenie. Żałosne, po prostu obie panie robią zasłonę dymną, brak pomysłu na rządzenie Bogatynią przyćmić brakiem środków. Pożyjemy zobaczymy. Daję wam rok, Błasiak z Sawickim wyciągnie co trzeba, w końcu już doświadczenie z działkami ma i kolesie zwiną cały interes zostawiając Bogatynię w ręką w nocniku.
Słuchacz
Słuchacz 23.12.2018, 22:58
Wysłuchałem!
Szkoda mi się zrobiło pani Wojciechowskiej. No mąż kazał to miast spokój mieć na emeryturze, do polityki nakazał. Oj nieładnie nieładnie panie Jerzy. Tak po ludzku to mi szkoda pani. Jako dobrego uczciwego człowieka.
Teraz do tego co panie mówicie. Jakie rzeczywiste pieniądze zostały roztrwonione inni mówią ukradzione. Oczywiście przez poprzednika. Najpierw pada z pani ust (W) kwota około 16 milionów jako zobowiązań bieżących do zapłaty.
Pod koniec pani Niklas wymienia kwotę 50 milionów. Janosikowe i tak gmina zapłaci w każdym roku. Tak jest od lat. Czy to jest przewał? Nie to zlodziejska polityka państwa. Łupi finanse bogatszych gmin. To coś w rodzaju 500+. Umorzenia podmiotów gospodarczych łatwo skontrolować i wyjaśnić. Od lat były prowadził zbyt prorodzinną ekonomię. Umarzał zaległości czynszowe i inne dla biednych, starszych mieszkańców. Czy to przestępstwo?
Konkret o wielkim zlodziejstwie nie padł. Gdyby tak było to Szatkowski na placu przed Urzędem z trybuny odczytał by kwoty, paragrafy i wręczał by symboliczną wyprawkę dla A G. Czyli worek z cebulą i czosnkiem.
Jak na razie obrączek p. AG nie ma i może swobodnie przemieszczać się po kraju. Czego nie można powiedzieć o F.
Marek
Marek 21.12.2018, 22:27
Sorry ale remian na zwolnieniu? Widziałem go w niedzielę w galerii w zgorzelcu, wyglądał na zdrowego podczas robienia zakupów. A może by tak ZUS zainteresował się czy "chory" jest de facto chory.

Pozostałe