Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych

  • 12.12.2018, 12:48
 Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
Każdy mieszkaniec miasta ma możliwość we własnym zakresie oddać wysegregowane odpady komunalne, które zostaną przeznaczone do unieszkodliwiania, odzysku czy recyklingu.

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dziadek
Dziadek 12.06.2019, 12:42
Wczoraj odwiedziła mnie miła pani z Urzędu. Dostarczyła formularz z nowymi zasadami gospodarki odpadami. Jestem jej za to wdzięczny. Coś jednak się zmienia.
Dziękuję.
Gdyby głupota..
Gdyby głupota.. 11.06.2019, 08:23
Kolejny popis stanu umysłu urzędnika od śmieci.
Otrzymałem informację na światku papieru.
... Proszę przybyć do urzędu w dniu 14 czerwca 2019 p. 4 celem odebrania,, zasady gospodarki odpadami"
Kino PRL,, Co mi zrobisz jak mnie złapiesz? zamienia się na,, Co mi zrobisz jak nie przyjdę?
Dino
Dino 07.06.2019, 13:51
Ludziom zawsze niedogoda. Grzeje zle, wieje zle, upał zle, zimno jeszcze gorzej. Cieszmy sie zyciem i nie narzekajmy. Masakra
Abc
Abc 07.06.2019, 12:58
Urzedy tez sa otwarte do 15/30 i wszystko gra. Tez trzeba brac wolne, zeby zalatwic sprawy. Nie dajmy sie zwariowac....
Dr. Chichot
Dr. Chichot 07.06.2019, 13:22
Ty już zwariowaleś?
Dla kogo jest tzw. Urząd. Wg ciebie dla urzędnika nie dla petenta. Grajdoł jest grajdołem. Śmietnisko otwarte do 15 ej wg ciebie ok. Policja też powinna być do 15 i później niech walą ciebie w pysk i na wezwanie przyjadą jutro pomiędzy 7 a 15.O firmie Aroon też powiesz nie dajmy się zwariować trup niech leży do jutra, bo jest po 15 ej. O lekarzach też do 15 ej. Myśl czlowiecze zwariujesz i na wezwanie, by ciebie zabrali rodzina będzie się z tobą męczyć do dnia następnego bo odbiło ci po 15 ej.
obywatel
obywatel 06.06.2019, 16:04
To za co płacę tyle kasy jak śmieci mam sam do nich zawozić....
Wiesniak
Wiesniak 05.06.2019, 08:25
Każdy mieszkaniec miasta ma.....
Mieszkaniec wsi pracujący musi wziąć conajmniej kilka godzin wolnego by łaskawa firma otworzyła przed nim możliwości.
O kant d... takie udogodnienie.
Myślenie nie ma przyszłości w tej firmie!!!
System
System 19.03.2019, 14:13
Świetny artykuł. Bardzo praktyczny :) http://www.etobres.pl
Zadowoleni mieszkańcy
Zadowoleni mieszkańcy 20.12.2018, 12:02
Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów to strzał w dziesiątkę. Pani bardzo miła, oby więcej takich ludzi było, sama przyjemność przyjeżdzać i środowisko nie cierpi. Można oddać wiele rzeczy. W 100% polecamy i dziękujemy
eeeetam
eeeetam 20.12.2018, 13:32
bo się lukrem zasłodzisz! w innych miastach jest kilkanaście pszoków - tu JEDEN!!!!
Yuo
Yuo 20.12.2018, 13:53
Duzo mieszkancow, duzo pszokow, malo mieszkancow jeden pszok
alaala
alaala 20.12.2018, 14:35
BZDURA! Poczytaj ...potem pisz!Jeden to wymóg ustawowy !
Wieś niak
Wieś niak 20.12.2018, 20:04
Dlaczego nie ma PSZOK-u w Sieniawce. Punkt obsługiwał by co najmniej Porajów, Sieniawka wieś i osiedle Szpital. Podpisać umowę ze złomowiskiem i...
olej