Listy w ważnej sprawie

  • 07.12.2018, 13:43
Listy w ważnej sprawie
Bogatyńska młodzież wraz z nauczycielami z liceum włączyła się w akcję pisania listów w obronie pokrzywdzonych kobiet. Co roku międzynarodowa organizacja Amnesty International organizuje akcję pisania listów w obronie praw człowiek.

 

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ciekawostka!
ciekawostka! 15.12.2018, 08:06
http://niezalezna.pl/250321-o-…
Europejka
Europejka 14.12.2018, 19:51
Dla was najlepszy system to wtedy gdy człowiek wylatuje kominem.Biała siła ,a kobiety z dziećmi z Syrii, Czeczenii się boicie. Mury, druty, kajdany, w ręku pały o wtedy jesteście w grupie silni.
myślenie nie boli
myślenie nie boli 15.12.2018, 10:55
O czym i do kogo piszesz ? Masz zwidy ? Czytaj, zrozum, polemizuj !
Nic cię nie zastanawia ,nie niepokoi w kształcie UE w działaniach tejże i innych organizacji , nie zastanawiasz się kto za tym stoi , po co ,co chce osiągnąć ?!
Polak
Polak 15.12.2018, 08:04
"W zależności od statystyk i miejsca lądowania, 80 proc., a czasem nawet 90 proc. imigrantów przybywających do Europy to młodzi mężczyźni. Większość z nich to muzułmanie, wyznawcy religii, która kobiecie przyznaje mniejsze prawa i czyni ją podległą mężczyźnie. Nic dziwnego, że ustalone w Europie granice prywatności i molestowania seksualnego są nagminnie przekraczane, a gwałty i handel ludźmi do prostytucji są zjawiskami coraz bardziej powszechnymi.
Co ciekawe, lewicowi politycy i organizacje, często feministyczne, nie skupiają się na walce z przesądami wyznawców islamu, nie piętnują sprawców ataków, nie nawołują do poważnego zajęcia się sprawą. Dla nich problemem są ci, którzy o fali gwałtów mówią i łączą ją z napływem imigrantów. To ich trzeba zwalczać. Jeśli to możliwe, fakty należy ukrywać, bo spowodują wzrost rasizmu wśród Europejczyków.
Najsłynniejsza sytuacja, w której przestępstwa na tle seksualnym dokonywane przez imigrantów były ukrywane przed opinią publiczną, dotyczy oczywiście sylwestra 2015 r. w Kolonii. Grupy liczące do dwóch tysięcy mężczyzn okradały i molestowały kobiety w okolicach głównego placu miasta i dworca kolejowego. Tylko tego jednego wieczora ofiarami napaści seksualnej padło blisko 1200 kobiet. Medialne milczenie zostało przełamane dopiero po kilku dniach, kiedy wobec napływu internetowych doniesień mainstreamowe ośrodki nie mogły już ukrywać sprawy. Wkrótce okazało się, że podobne sytuacje miały też miejsce w innych niemieckich miastach, od Hamburga po Stuttgart.
Gwałty i napaści seksualne albo ukrywa się w ogóle, a jeśli to jest niemożliwe, jak najdłużej stara się ukryć tożsamość napastników. Śledztwo przeprowadzone przez dziennikarzy gazety „Westfalen Blatt” ujawniło, że ukrywanie przed opinią publiczną informacji na temat gwałtów dokonywanych przez imigrantów jest „rutynowym działaniem policji”.
Wypowiadający się anonimowo w artykule policjanci przyznawali, że robią to, „aby nie dać amunicji krytykom polityki »otwartych drzwi« naszego rządu”."
Zobacz jak dzicz zachowuje się we Franci. Niemczech, Szwecji ,,, polecam filmy YT ,bo z czytaniem ,zrozumieniem tekstu masz widoczny problem !
Bambo z Afryki
Bambo z Afryki 15.12.2018, 18:02
Przeczytaj sobie w Wikipedii,, Lisowski lisowczycy" Ci to dopiero narozrabiali w Danii. Powiesz e to dawno było. Dla Duńczyków nie.
Indianin w Boliwii którego indoktrynuje religijnie chłoptaś ubrany w sukienkę pochodzący z Pćimia ma się tak zachować, jak ty wobec jego pobratymca w Polsce.
Panienka z wioski w Polsce jedzie do Afryki opowiadać o królowej Polski i białym Panu z brodą. Komu oczywiście murzyniątkom, biednym mieszkającym w gliniane chacie, nie wielkiej płycie. Biały człowiek setki lat pracował nad tym B i czarni, żółci, czerwonoskórzy dziś parlli do Europy. Oni tak jak hordy białych ludzi odkrywali Afrykę, Azję, Amerykę dziś odkrywają Europę. Boicie się o swoje kobiety. Nareszcie.
Tak niedawno chory umysłowo król Leopold z Belgii przyczynił się do śmierci 10 a mówią historycy 20 milionów Afrykanów.
Garbaty nochal z Francji na przełomie lat 1958—1962 ponad 2 miliony Algierczyków.
Korea, Filipiny,,, Nigeria, Wietnam, smażonych napalmem dla zaspokojenia zdziczałej rządzy panowania nad tymi narodami iprzez kogo przez pijanego białasa gledzacego o wyższości świąt BN nad wiarą w przodków jego lub totem. Nawet w Polsce gdzie chłop umierał z głodu na przednówku, robotnik pracował za 1zł dniowka marzył się kolonie. Aj działoby się dzisiaj. Parli by do kraju nad Wisłą czarni chłopcy umiejący mówić zrozumiałym językiem dla każdego.
A szczególnie do białych kobiet,, fajna d.. ua jesteś "
Biali chłopcy byliby w odstawce, to przecież by byli czarni rodacy z kolonii.
qwesa
qwesa 15.12.2018, 23:25
Ty zwolennik czy przeciwnik, bo potok słów powyżej raczej taki bełkotliwy cokolwiek ...!
fujjjjjjj
fujjjjjjj 11.12.2018, 10:52
https://bialyrasizm.pl/siec-or…
Jonny Wathermen
Jonny Wathermen 11.12.2018, 14:39
A swój rozum masz. Adolf wiecznie żywy. Myśl człowieku swoim rozumem a nie ładuje umysłu internetową odmianą współczesnego Mein Kampf.
Tak tak jestem lewak i żydokomuna i jeszcze jak chcesz.
 john doe
john doe 11.12.2018, 19:09
O czym ty bredzisz człowieku?AI jest finansowana z niejasnych źródeł i nie jest wcale taka cudownie bezinteresowna !Jak zawsze czerwoni załatwiają swoje interesy pod przykrywką wzniosłych/nawet słusznych/ haseł! Tyle,że te hasła ukradli i zawłaszczyli ,bo sami nie maja żadnego fundamentu swojej ideologii!
Free John
Free John 11.12.2018, 21:40
Niezbywalnym prawem człowieka jest prawo do wolności. WOLNOŚCI.
Czy to lewacy walczą z prawami kobiet. Czy tolewacy w Polsce nie podpisali karty praw.
Myśl to twoje niezaprzeczalnie prawo jednostki ludzkiej. Nie myśl cytatami z internetu i kazań.
Guru religi powiedział.
Człowiek przychodzi na świat czysty i rodzi się z wolną wolą. Czy to lewactwo?
john-jaśko
john-jaśko 13.12.2018, 19:04
Pierdu,pierdu...wolność,prawa przynależą każdemu człowiekowi - tylko lewactwo żąda nad praw i przywilejów dla różnych grupek mniej lub bardziej egzotycznych! Myśl jak potrafisz - nie cytuj banałów marksistów albo feminazistek!
Ps.popraw pisownie!
Si ksa
Si ksa 13.12.2018, 20:51
Popraw spodnie.
Uważaj na tyły bo lewak zaskoczy prawym sierpowym.
Tak jak generał zaskoczył i chłopcy bojowcy stali się lojalny i obywatelami. Uparci lewacy walczyli byś był taki mocny w gębie i pouczał innych w temacie filozofii marksistowskiej, j czy praw kobiet. Skończył się czas,, niewiasty" ciemnej prymitywnej suczki do r... nią przez Pana domu. Bogatynia to grajdoł lecz i tutaj tacy jak ty poznają siłę tych feminazistek. Gdybyś to publicznie powiedział to bym po prostu w ryj strzeliła.
nie siksa
nie siksa 14.12.2018, 12:38
buchachachaaaa....lewacy walczyli?chyba jak zwykle z problemami przez siebie stworzonymi !Dziecko - w wielu krajach nastała doopokracje/zresztą najgłupszy system /bez udziału lewako-lenino-marksistów ...to konsekwencja II wojny/w dużym skrócie/!Co do", niewiasty" ciemnej prymitywnej suczki do r... nią przez Pana domu. Bogatynia to grajdoł lecz i tutaj tacy jak ty poznają siłę tych feminazistek. Gdybyś to publicznie powiedział to bym po prostu w ryj strzeliła" - cóz...cytat" mówi" sam za siebie!

Pozostałe