Szybka rozmowa w sprawie pracy

  • 7.11.2018, 09:42
  • Magda Kościańska
Szybka rozmowa w sprawie pracy
W sobotę, 17 listopada, w godzinach od 10:00 do 15:00, w Landskron KULTURBRAUEREI (przy Landskronbrauerei 116) w Görlitz odbędzie się 9. edycja targów pracy Job-Speed-Dating. W ofercie ponad 200 miejsc pracy w 28. firmach niemieckich i międzynarodowych.

Inicjatorem targów jest spółka Europastadt GörlitzZgorzelec GmbH (EGZ) wspierana przez Jobcenters Landkreis Görlitz i Agentur für Arbeit Görlitz. Dla poszukujących pracy i pracujących, gotowych do podjęcia nowych wyzwań zawodowych, spotkania Job-Speed-Dating są świetną okazją do spotkania z potencjalnymi pracodawcami. Formuła krótkich, rzeczowych rozmów kwalifikacyjnych w ośmiominutowych odstępach to niepowtarzalna szansa na kontakt z kilkoma oferentami, co zwiększa prawdopodobieństwo znalezienia satysfakcjonującego zajęcia.

"Łącznie 28 firm, zarówno międzynarodowych korporacji, jak i firm rodzinnych, poszukuje poprzez Job-Speed-Dating wykwalifikowanych pracowników na ponad 200 miejsc pracy w Görlitz i regionie " – mówi Andrea Behr, prezes EGZ i dodaje – "Osoby poszukujące pracy i pracujące, które chcą rozwijać się zawodowo zapraszamy do wcześniejszego zgłoszenia się na spotkanie z pracodawcami, odpowiadającymi posiadanym kwalifikacjom". Kontakty nawiązane z pracodawcą podczas wcześniejszych edycji Job-Speed-Datings skutkowały dalszymi rozmowami i podjęciem pracy.

Dla kogo jest ta oferta ?

Poszukiwani są zaangażowani pracownicy, począwszy od asystenta do kierownika projektu, w wielu branżach: od przemysłu i handlu, IT, bankowości i ubezpieczeń, przez sektor medyczny, po edukację i rekreację.

Po raz pierwszy Job Speed Dating skupi się również na przyszłej generacji wykwalifikowanych pracowników, oferując dodatkowo specjalną ofertę dla osób rozpoczynających karierę: W projekcie KUBA "Małe firmy kształcą" uczniowie poszukujący możliwości szkolenia się zostaną poinformowani o miejscach odbycia stażu na terenie starostwa Görlitz.

Na rozmowy ze zmotywowanymi kandydatami czekać będą tym razem przedstawiciele następujących firm:

 

ADZ Personal GmbH,

Alexander Klar Montageservice e.K.,

Birkenstock GmbH & Co. KG Services,

Bürgel & Schulze Haustechnik GmbH,

Debeka Allgemeine Versicherung AG,

Deutsche Bank Privat- und Geschäftskunden AG,

Deutsche Vermögensberatung AG, Steffen Wehler,

Euroimmun AG,

Euro-Schulen gGmbH für berufliche Bildung und Beschäftigung Sachsen,

Görlitzer Hanf- und Drahtseilerei, Inh. Helmut Goltz,

G-S-D Gerhard Schoch Druckgießtechnik Produktions GmbH,

Haustechnik Schöpstal GmbH,

Holzindustrie Schweighofer GmbH,

Lausitz Matrix e.V. (KUBA „Kleine Unternehmen bilden aus“),

Maschinsky & Krause GbR,

masterplan IT GmbH,

Metallbau Schubert GmbH,

persona service AG & Co. KG,

QIQ Qcentris Intelligent Quality GmbH,

Randstad Deutschland GmbH & Co. KG,

Daume und Dorn · Reit- und Sportanlagen Rosenhof e.K.,

SKAN Deutschland GmbH,

SQS Software Quality Systems AG - Testcenter Görlitz,

Städtisches Klinikum Görlitz gGmbH,

Support Q GmbH,

IC TEAM Personaldienste GmbH,

Thermotec AG,

TKG Turbinenkomponenten Görlitz GmbH

Krótkie profile firm i ich oferty pracy są dostępne na stronie internetowej www.jobspeeddating-goerlitz.de.

Osoby zainteresowane rozmową o pracę prosimy o zarejestrowanie się w terminie do 14 listopada włącznie, za pośrednictwem formularza online na stronie www.jobspeeddating-goerlitz.de. Wszyscy zarejestrowani kandydaci otrzymają pisemne potwierdzenie udziału oraz plan terminów podczas targów w dniu 17 listopada 2018r. Na spotkanie z przyszłym pracodawcą wymagane jest CV.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, proszę kontaktować się z zespołem ds. rozwoju gosp., dostępnym pod adresem e-mail: [email protected] lub zadzwonić pod numer +49 (0) 3581 475741.

 

Magda Kościańska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe