Błasiak nowym burmistrzem

  • 5.11.2018, 10:56
Błasiak nowym burmistrzem
Wojciech Błasiak będzie nowym burmistrzem Bogatyni. Znane są już oficjalne wyniki 2 tury wyborów samorządowych w gminie.

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

qwerty
qwerty 6.11.2018, 19:30
jak zawsze tv milczy na tematy nierżące a kontrowersyjne i bulwersujące : SMS z nr 603 566 566
"Otrzymujemy bardzo dużo niepokojących wiadomości o kupowaniu głosów przed II turą wyborów. Wiele osób opowiedziało, że namówiono je na głosowanie na Wojciecha Błasiaka. Mało tego. Ludzie zgłaszają się sami na Policję, aby złożyć zeznania, że przyjęły pieniądze w zamian za oddanie głosu na Błasiaka. Wręczone kwoty były bardzo różne, od 50 do 450 złotych! Każdy, kto zgłosi się sam, ma zapewnioną opiekę prawną i nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Stąd prośba o zgłaszanie takich faktów. Proszę o przesłanie dalej tego SMS-a. Sprawa się toczy, jest bardzo pilna i poważna".
Spear
Spear 7.11.2018, 08:53
Tępa dzida nie ruszy tego tematu bo się boi
Pulviter
Pulviter 5.11.2018, 21:52
Pani Kościańska trzymała niestety stronę Błasiaka. Dowodem na to jest fakt zablokowania przez nią emisji debaty, co stanowiło podstawę do snucia różnych domysłów. Nie wiem, czy to na zasadzie przysługi idioty, czy to celowe działanie, ale sympatia po stronie Błasiaka wyczuwalna przez serwer
 zeus
zeus 5.11.2018, 20:38
i tak widać żę niektórym czytelnikom ważne są kropki przecinki tzw znaki interpunkcyjne a sedna sprawy nie widzi przypominam że bogatynia to jeszcze polska [ napisałem małą literą ]
ja
ja 5.11.2018, 18:44
Pani Magdo, głowa do góry. W końcu w naszym mieście pojawiła się przestrzeń na rzetelne, obiektywne dziennikarstwo. Jest Pani pozytywną twarzą telewizji, niech Pani rozwija skrzydła, bo czuję, że jest Pani po dobrej stronie mocy:) Głosowałam na Błasiaka i mam nadzieję, że era propagandy się skończyła. Można oddychać. Życzę oddechu :)
Dr. Chichot
Dr. Chichot 5.11.2018, 21:28
Kolejna duszona. Rzuć palenie, ćwicz yogę,wietrz mieszkanie. Z zastrzeżeniem nie otwieraj okna bo zły grzmiel wlezie by cię dusić
zeus
zeus 5.11.2018, 16:40
jak sama pani widzi nie jast to tylko moje zdanie na temat tv bogatynia i radia a nowemu burmistrzowi to jeszcze nie zdążyła się zpochlebić a staremu to pisała pani lub mówiła jak pani kazano nic nie zrobiła pani od siebie gdzi tutaj godność i przyzwoitość dziennikarska
Mieszkaniec
Mieszkaniec 5.11.2018, 16:05
Zawsze uważałem ze tv.bogatynia nie jest obiektywna, sprawy dotyczące naszego miasta byly przedstawiane z p-ktu widzenia bylego wlodarza. Pani redaktor zamiast odgrywać role dziennikarza zamiast trudnych pytań wolała wdawać sie w smieszna polemiki czy to z radnymi czy byłym już burmistrzem. Mam nadzieje że teraz to wszystko sie zmieni i chętniej bede sluchał radia bogatynia czy oglądał tv. naszego miasta.
zeus
zeus 5.11.2018, 14:43
to dlaczego usunęła pani debatę ag z mieszkańcami drugą sprawą pokazywała pani naszą bogatyńską władzę jako wspaniali ludzie nami kierują że jest istna sielanka nigdy nie widziałem aby pani coś złego powiedziała o burmistrzu chyba że ktoś uszkodził w toalecie w parku drzwi co pani przedstawiła o basenie który się już psuje i też nie napisała pani że basen jest nieoddany tylko burmistrz trochę małymi literkami sprostował jakby pani była obiektywna to pani programy same by się broniły jak pani sama zauważyła nie ma dobrej prasy na tv bogatynia i radio ja nie chcę abyście byli opłacani z moich podatków niczym się nie różnicie od polskiej tvp taka sama tuba propagandowa
Pulviter
Pulviter 5.11.2018, 21:53
mylisz się. Pani Kościańska trzymała niestety stronę Błasiaka. Dowodem na to jest fakt zablokowania przez nią emisji debaty, co stanowiło podstawę do snucia różnych domysłów. Nie wiem, czy to na zasadzie przysługi idioty, czy to celowe działanie, ale sympatia po stronie Błasiaka wyczuwalna przez serwer
Pulviter
Pulviter 5.11.2018, 21:50
mylisz się. Pani Kościańska trzymała niestety stronę Błasiaka. Dowodem na to jest fakt zablokowania przez nią emisji debaty, co stanowiło podstawę do snucia różnych domysłów. Nie wiem, czy to na zasadzie przysługi idioty, czy to celowe działanie, ale sympatia po stronie Błasiaka wyczuwalna przez serwer
роботник наївний
роботник наївний 5.11.2018, 20:15
zeusie! do szkoły nie chodził ? a o znakach interpunkcyjnych słyszał ?
gdybyś powstawiał w odpowiednie miejsca kropki i przecinki , to z bełkotu wyszedłby przekaz, a tak nie da się tego czytać i ciężko coś zrozumieć/
zeus
zeus 5.11.2018, 12:23
tak niedawno pani redaktoreczko gloryfikowała byłego burmistrza a teraz pani nie wstydzi się mówić o nowym burmistrzu ciekaw jestem jak pani spojrzy w oczy nowemu burmistrzowi chyba że pani może każdemu podlizywać się aby być na świeczniku z parciem na szkło za wszelką cenę
Magda
Magda 5.11.2018, 13:33
proszę mi wskazać, gdzie gloryfikowałam byłego burmistrza i w którym momencie się podlizuję do nowego. Miłego dnia :)
Antymagda
Antymagda 5.11.2018, 16:54
Gloryfikowałaś Revitę na przykład
роботник наївний
роботник наївний 5.11.2018, 20:07
Antygono nie ubliżaj pani Magdzie . Uwarzam , że wykonywała swoją pracę rzetelnie . A złośliwcy zawsze wszystko robiliby lepiej , gdyby byli na tyle zdolni , żeby coś robić . Antygono o co ci chodzi z tą rewitą ? Kto gloryfikuje śmieci ? Zastanów sie co piszesz .
Antek
Antek 5.11.2018, 13:56
Wystarczy, że nigdy nie była Pani redaktorem dociekliwym. Wszystko razem z Arturem przyjmowaliście na klate jak jakąś objawioną prawdę.
Tomcio
Tomcio 5.11.2018, 14:14
Czy ty człowieku rozmawiałeś kiedykolwiek i zkimkolwiek twarzą w twarz.
Paluch
Paluch 5.11.2018, 21:29
Przede wszystkim to nie dziennikarze, a pracownicy rozgłośni, żaden z nich nawet o dziennikarstwo się nie otarł nie mówiąc już o wykształceniu . Jak pracowała w kablówce Iwona to można było coś z Nią obejrzeć, przynajmniej dziewczyna wyglądała, miała nieporównywalną klasę i potrafiła mówić, Magda jest cieniutka, nieciekawa i bez kobiecej klasy co widać jak stoi, siedzi albo idzie. Spójrzcie prawdzie w oczy.
fabi
fabi 6.11.2018, 06:07
paluch ty sam jestes cienki
Magda
Magda 5.11.2018, 23:13
I wszystko jasne! Wiadomo już kto pisze te komentarze :) wszystkich, którzy mają klasę i nie są cieńcy jak ja zapraszam do współpracy. Może uda się spełnić oczekiwania niezdowolonych :) Adres znacie, jestem w pracy codziennie! Zapraszam, serio!
ja
ja 5.11.2018, 23:39
Bardzo dobrze! Kobiety górą! Co to za teksty antyfeministyczne?!?!?!
Życzę powodzenia w nowej rzeczywistości!
anyfemi
anyfemi 6.11.2018, 07:30
jakie? hchchchcaaaaaaa
Dość dyktatury kobiet....chaaaaaaaaa
Ag
Ag 6.11.2018, 05:49
Tubaaąaą.swiat na rozowo....lukier ! Czas na zmiany!

Pozostałe