Policjanci wyeliminowali z rynku ponad 180 porcji handlowych narkotyków

  • 25.10.2018, 14:05
Policjanci wyeliminowali z rynku ponad 180 porcji handlowych narkotyków www.zgorzelec.policja.gov.pl
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu na podstawie posiadanych informacji zatrzymali 56-letniego mieszkańca powiatu podejrzewanego o posiadanie narkotyków. W wyniku przeprowadzonych czynności w pomieszczeniach zajmowanych przez mężczyznę funkcjonariusze zabezpieczyli przeszło 180 porcji matamfetaminy oraz pieniądze na poczet przyszłych kar. Zatrzymany usłyszał zarzuty. Teraz grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Zgorzeleccy policjanci niemal codziennie zatrzymują osoby, które pomimo grożących kar posiadają przy sobie narkotyki. Tym razem funkcjonariusze u 56-letniego mieszkańca powiatu zabezpieczyli ponad 180 porcji zabronionych substancji. Przeprowadzone testy potwierdziły, że jest to metamfetamina. Mężczyzna usłyszał zarzuty, a na poczet przyszłych kar zabezpieczono u niego złotówki i euro o wartości ponad 10 tys. zł.

Przypominamy, że za nieuprawnione posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

podkom. Agnieszka Goguł

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe