Dolny Śląsk inwestycje w domy przysłupowe

  • 03.10.2018, 11:01
Dolny Śląsk inwestycje w domy przysłupowe
Bogatyńskie domy przysłupowe zyskują nowy wygląd, po raz pierwszy wspólnoty mieszkaniowe mogły ubiegać się o unijną dotację - przysłupy właśnie otrzymały ponad 1,3 mln zł na rewitalizację. Efekty już widać.

 

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec
Mieszkaniec 16.02.2019, 13:30
Z zabytkiem jest z tym co poniżej. Autentyczna historia.
Lato w mieście, park .Siedzę leniwie na ławeczce w cieniu drzew. Idzie alejką pani z pieskiem za 5 tysia.Dzień dobry jaki piekny park macie zagaja.Piesek nie zainteresowany pięknem sra na ścieżce. Nim zdążyłem zareagować Pani szybko się oddaliła zachwycona ,a ja mieszkaniec zostałem z gównem po jej psie.
Tak samo z bogatyńskimi zabytkami. Miłośnicy sie zachwycą strzelą selfi ,a my z tym ...na codzień. Kasa, kasa ,kasa nasza i nasz problem. Zrobić tak jak z pomysłem dwie chaty na zalew i miłosci nie bedzie końca.
?!?
?!? 16.02.2019, 09:31
BLOKADA KOMENTARZY !!! W jakim celu ? Boicie się prawdy i opinii ?
wiarek
wiarek 12.02.2019, 22:15
do niedowiarkow: Błasiak mówił przecież o funduszach zewnętrznych to nie tragizujcie znajdzie przecież pieniądze na remonty przysłupów. Mówił przeciez ze "rezerwy sa spore" i będzie "pozyskiwał środki ze źródeł alternatywnych". Już za rok nie poznasz Bogatyni!!

Waleryk
Waleryk 11.02.2019, 12:39
Kto ma ochotę kupić. No problem.Propozycja 1
Właściciel czyli umig buduje mieszkania. Zwolnione domy sprzedaje dla chętnych z możliwością eksportu poza granice gminy.
Po kilku latach przekonano by się, że ci co tak kochają i łzy ronią nad ich stanem mają to gdzieś. Kochają niech biorą, a nie kosztem innych chcą zaspokajać swoje uniesienia architektoniczne.
Propozycja nr. 2
Wzorem miłośniczki ze Zgorzelca przenieś dwie zagrody w otoczenie basenu. Miłośnicy kawiarenek do woli mogliby tam przesiadywać. Płacąc oczywiście za kawę np. po łużycku.
Marian
Marian 05.02.2019, 18:56
Pieknie. Centrum miasta, deptak, kawiarne powinny wlasnie powstawac w starej czesci gdzie sa domy przyslupowe. Turysci do blokow przecież nie przyjezdzaja. Szkoda, ze tak wolno to idzie. Uwazam, ze miasto w zagopodarowaniu przestrzennym powinno zarzadzic na przyszlosc wylacznosc budowy domow przyslupowych w tym rejonie miasta. DOBRZE ZE świadomosc rosnie wsrod mieszkancow jaka perełkę posiadają i jak mozna stac sie unikatowym miastdm w Polsce dzieki przyslupom.
Jestem na Nie
Jestem na Nie 06.02.2019, 13:23
Jestem wrogiem dziadostwa z sieczki i gliny z dodatkiem krowiaka. Kto chce niech bawi się w posiadacza,, perełki". Założy fundację, napisze o granty, co tylko wymyśli. Lecz jako on właściciel, posiadacz chałupy ponosi koszta. Nie ma zgody na dziś by pieniądze podatnika szły na chatę,, jaśnie Pana miłosnika".

Pozostałe