23-latek ukradł samochód - po kilku godzinach został zatrzymany

  • 19.09.2018, 15:25
23-latek ukradł samochód - po kilku godzinach został zatrzymany www.zgorzelec.policja.gov.pl
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, który podejrzany jest o włamania do pojazdów i kradzież jednego z nich. W wyniku natychmiast podjętych czynności funkcjonariusze, już po kilku godzinach od kradzieży pojazdu, zatrzymali sprawcę. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Teraz za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny komendy w Zgorzelcu został powiadomiony o kradzieży pojazdu marki Citroën Berlingo, który zaparkowany był na jednym z parkingów na terenie miasta. Funkcjonariusze wydziału kryminalnego natychmiast podjęli czynności mające na celu zatrzymanie sprawcy i odzyskanie pojazdu. Podczas prowadzonych w tej sprawie czynności  mundurowi na jednej z dróg w powiecie, zauważyli skradziony pojazd, którym kierował znany  policjantom z wcześniejszych przestępstw 23-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego. Kierowca skradzionego kilka godzin wcześniej pojazdu został przewieziony do komendy, a samochód przekazano właścicielowi.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Zatrzymany 23-latek oprócz włamania do pojazdu marki citroën i jego kradzieży, podejrzany jest również o usiłowanie kradzieży dwóch innych pojazdów z terenu Zgorzelca. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

podkom. Agnieszka Goguł

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe