Śmieci po nowemu

  • 7.09.2018, 16:34
Śmieci po nowemu
Od lipca działa nowe prawo dotyczące segregacji śmieci. Musimy bardziej się starać.

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Franio
Franio 13.09.2018, 21:26
Śmieci po..
Jest takie miejsce w gminie gdzie pośród osiedla jest,, park". Trawa jak na sawannie. Susz zalega na całym obszarze. Mieszkańcy osiedla drżą myśląc kiedy kiedy to ktoś podpali.Na drodze vis a vis świetlicy rośnie sobie piękny dywan traw i badziewia. Żywopłot rozrośnięty zmusza przechodniów na maszerowanie ulicą.
Znając od lat ten sam scenariusz wyborczy mamy nadzieję, że radny i komendant OSP nie zapomni o zasadach ochrony p. pożarowe i zmusi odpowiednie służby do usunięcia zagrożenia w centrum osiedla i szpitala zarazem.
O sieciach nie piszę bo to jest nie do ogarnięcia. Chociaż jest sposób,aby to ukrucić.Płacić za zdjęcia sprawcy. RODO w tym wypadku nie powinno obejmować sprawcy.
Ziutek
Ziutek 16.09.2018, 10:15
W czym ci to przeszkadza. Asfalt będzie zielony, w parku zamieszkują zwierzęta. Będziecie robić jako,, bambusy". Wczoraj chłopi się bawili, jutro zjadają się kolejni. Otworzy się wór obiecanek i propozycji typu,, nad morze".
Jak powiedział prezes Jk.
,, Zobaczycie mordy zdradzieckie "
gufi
gufi 12.09.2018, 08:01
ja ostatnio zawiozłem 15 litrów oleju i pani nie chciała mi tego przyjąc,chciała żebym zapłacił 3,5 za litr.To kto tu kłamie że za darmo
kunegunda
kunegunda 10.09.2018, 20:43
Śmieci w lasach itp ..?Ewidentna wina gminy !! ogrom nowych budynków rośnie a brak umów na wywóz śmieci ! wszędzie podrzucają Ci którzy nie płacą ! i tyle w temacie.

Pozostałe