Włamywał się do altanek i kradł narzędzia

  • 5.09.2018, 15:41
Włamywał się do altanek i kradł narzędzia
Dzięki szybkiej reakcji jednego z działkowców policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu zatrzymali 18-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego podejrzanego o liczne włamania do altanek. Łupem mężczyzny padały między innymi narzędzia ogrodowe. Zatrzymany usłyszał już zarzuty. Teraz za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zgorzeleckiej komendy zatrzymali 18-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, podejrzanego o liczne włamania do altanek na ogródkach działkowych na terenie miasta. Do zatrzymania sprawcy przyczynił się jeden z właścicieli altanki, który zauważył na alejce mężczyznę z dużą ilością narzędzi ogrodowych. Działkowcowi wydało się to podejrzane i zadzwonił po policję. Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, że przedmioty znajdujące się przy mężczyźnie pochodzą z włamań do altanek ogrodowych. 18-latek znany jest zgorzeleckim policjantom z wcześniejszych kradzieży mienia.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy, gdzie usłyszał już zarzuty włamań do altanek i kradzieży między innymi wózków metalowych,  kosy spalinowej, nożyc elektrycznych, siekiery, przewodów elektrycznych i innych narzędzi.

Teraz za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

podkom. Agnieszka Goguł

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe