Pod Lupą - Katarzyna Bartkowiak - PREZES GMINNEGO ZARZĄDU MIENIA KOMUNALNEGO W BOGATYNI

  • 18.07.2018, 09:07
Pod Lupą - Katarzyna Bartkowiak - PREZES GMINNEGO ZARZĄDU MIENIA KOMUNALNEGO W BOGATYNI
Pod Lupą - Katarzyna Bartkowiak - PREZES GMINNEGO ZARZĄDU MIENIA KOMUNALNEGO W BOGATYNI

 

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Observer
Observer 28.11.2018, 08:18
W młodości klej, teraz piko. Lata całe w budzie w Porajowie, piwnica pZa te trudy życia zostaje nagrodzony lokalem z co,oknem na świat, energią elektryczną. Oczywiście fundator dokłada mu jeszcze kieszonkowe. Przysłowiowy talerz zupy z wkładką.
Mamusia powinna przygarnąć, zupę grzybową podać dla synalka.
Panie Siwak czy pan ma udział w nagradzanie mieszkaniem patologii stanowiących,, żelazny elektorat"? Ktoś temu osobnikowi dał pozytywną rekomendację.
Najgorsze jest to, że już dorasta następne pokolenie. Z czasem wyląduje w pawilonie,, odwyk,, Nastąpi to co powyżej. Piwnica, strych, a po latach nagroda od gminy.
W podzięce zdewastuje transformator, urwie kawałek rury wodnej, podpali piwnice lub garaż sąsiadowi.
Mamusia że spuszczoną głową że wstydu ale go przecież kocha powie,, On nie jest taki zły, co te dzieci mają robić." Tak tylko te pie..... e dzieci mają po trzydzieści kilka lat.
amadea
amadea 28.11.2018, 00:18
a ja mam odwagę, nazywam się Bogumiła Kasprzak. potwierdzam twoje zdanie " Jeden z Wielu". NIKOGO NIE OBCHODZI LOS MIESZKAŃCOW OSIEDLA W SIENIAWCE NA TERENIE SZPITALA. .....ale mamy NASZEGO radnego z tzw. TERENU SZPITALA. czas, by w KOLEJNEJ KADENCJI COS ZMIENIŁ> w koncu podobno wybierany był, by REPREZENTOWAĆ NASZE LOKALNE INTERESY. np. może wreszcie zaczniemy być traktowani jako pełnoprawni mieszkancy gminy, lokatorzy osiedla pies wi komu przynaleznemu. Panie Arturze Siwak, do dzieła. ja mimo wieeeeeelu obietnic wieeeelu radnych gminnych i powiatowych dalej płacę chorendalne pieniądze za mieszkanie przeze mnie UTWORZONE, mimo, iż ogrzewanie np. powinno daaawno być taniutkie ( po modernizacji), dalej nie mam drogi mi należnej do mojego mieszkania ( prawo lokatorskie) dalej musze sie przebijać przez parking zapchany przez auta pacjentów przychodni znajdującej sie w Sieniawskim szpitalu, dalej PSA Z KULAWĄ NOG Ą NIE INTERESUJE NASZ LOKATORSKI LOS. władze zmieniaja się jak rekawiczki a my starzejemy bez widokow na lepszy los lokatora. do piwnicy bez wiedzy i przyzwolenia admistracji budynków sie nie dostanę, a jesli cos sie zepsuje, np. woda czy prąd, i co gorsza, co często niestety sie dzieje W SWIĘTA to moja rodzina moze tylko na LITOŚĆ BOSKĄ liczyć. TAKI LOS< TAKA KARMA. ..wieeeele by pisać... pozdrawiam mieszkańców, ktorzy trwają w niwygodach. SAMA rzuciłam pracę w szpitalu ze względow finansowych( nie wystarczało na opłaty mieszkania) emigrowałam. CHOC TEGO NAPRAWDE NIE CHCIAŁAM, .........NOWA WŁADZO< MIEJ NAS W PAMIĘCI, MIESZKAŃCÓW ROLNICZA25. my też ludzie są.
Jeden z wielu
Jeden z wielu 27.11.2018, 18:21
List otwarty
PREZES GMINNEGO ZARZĄDU MIENIA KOMUNALNEGO W BOGATYNI
Mieszkańcy osiedla Sieniawka Rolnicza 25 (szpital) chcieliby usłyszeć od Pani odpowiedź na jedno pytanie.
Kiedy skończy się polityka zasiedlania mieszkań przez osobników, których trudno określić mieszkańcy lokali.
Jednego z nich zajmujacych mieszkanie w budynku 25/3 wyeksmitowano. O stanie lokalu nie da się wyrazić inaczej bo zwierzęta mogłyby się obrazić.
Najnowszy przypadek.
W noc z 23na 24 listopad zdewastowano stację transformatorową zasilającą w energię budynki osiedla. Lokale w budynku 3 i 4 przez 20 godzin były pozbawione energi elektrycznej. O s, kodach poniesionych przez mieszkańców nie piszę.
Chwała służbom i pracownikom za przywrócenie zasilania.
Sprawcą jest mieszkaniec lokalu w budynku nr. 4.Zdegenerowany osobnik którego przez wzgląd na zwierzęta nazwę raz bydlakiem. Jak takiemu zrytemu bezmózgowi przydzielono lokal. Jak trzeba być zrytym by samemu sobie,, nafajdać w gacie ". Dla kawałka kabla.
Kto prowadzi tak bezrozumną politykę mieszkaniową i socjalną. Tenże osobnik jest sprawny fizycznie, korzysta z Opieki Socjalnej czyli my wszyscy utrzymujemy idiotę, który dla kawałka kabla niszczy mienie znacznej wartości.
Kiedy skończycie z taką polityką mieszkaniową.
O innych problemach mieszkańców warto by porozmawiać na spotkaniu z nami. Jest miejsce gdzie nie tylko popijawy, ale ważne sprawy dla nas mieszkańców osiedla można by chociaż przyjąć do wiadomości. Świetlica Wiejska na naszym osiedlu.
Tak ten list to anonim. Dlaczego?
NIE UFAM tzw. Policji.
Mam niklą nadzieję by był odzew na powyższe.
TV Bogatynia mile by byłaby widziana i przedstawiła, co zrobiono z tego do niedawna ładnego osiedla.
Jeden z wielu.


Sąsiad
Sąsiad 28.03.2019, 14:46
Nie ten adres człowieku, nawet nie wiesz gdzie płacisz czynsz?
Kołchozem na Rolniczej 25 zajmuje się MZGK.
Twój sąsiad
Twój sąsiad 29.03.2019, 13:39
Przestales jarac. Świat się zmienił. Grzmiel siedzi a ty czytasz stare wiadomosci z tamtej epoki. Wypowiedź się o bitwie pod Grunwaldem to powiesz mi kto wygrał. Bo nie wiem.

Pozostałe